Kategoria | Wiadomości

XIII spotkanie użytkowników systemów BPSC

Dodany 06 czerwca 2013 przez admin

Jak działać w mobilnym świecie Big Data, w którym wciąż trzeba sobie radzić z informacyjnym spaghetti – to kwestia, która zdominowała agendę dorocznej konferencji dla klientów BPSC. Tym razem w malowniczej scenerii zimowej stolicy Polski ponad 200 przedstawicieli firm współpracujących z chorzowskim dostawcą rozwiązań ERP i HR podejmowało temat efektywnego wykorzystania oferowanych rozwiązań funkcjonalnych i technologicznych.

Konferencja BPSC odbyła się już po raz trzynasty. Jednym z najważniejszych punktów tegorocznego spotkania, były nowe funkcjonalności, o które rozbudowany został w ostatnim czasie system Impuls EVO, wprowadzony na rynek w maju ubiegłego roku. Dużym zainteresowaniem uczestników konferencji cieszyła się tematyka funkcjonalności zwiększających użyteczność i jakość przepływu informacji, dostępnych z poziomu przeglądarki www, tj. Elektroniczna Akceptacja Faktur czy Portal Zakupowy. Może to zwiastować ich szybką popularyzację w relacjach b2b. Obok prezentacji nowych obszarów funkcjonalnych systemów ERP i HR, spotkanie wypełniły również debaty z udziałem klientów chorzowskiej spółki, m.in. Grupy Lubawa, Centrum Klima, Big Star Ltd oraz Spółdzielni Pracy Jurajska, dotyczące najlepszych praktyki z ich wykorzystania.

– Bardzo nas cieszy zarówno wysoka frekwencja podczas tegorocznej konferencji, jak i aktywność uczestników tego wydarzenia – tłumaczy Andrzej Morawski, Wiceprezes Zarządu BPSC SA – Doświadczenia firm z nami współpracujących oraz dyskusja na temat zmieniających się potrzeb rynkowych to dla nas cenna informacja przydatna w kształtowaniu oferty – dodaje.

Impuls EVO czyli jak wyprostować spaghetti

Impuls EVO został przedstawiony jako recepta na informacyjne spaghetti, z którymi wciąż borykają się duże i średnie firmy. – Integracja systemów pochłania obecnie mnóstwo energii i czasu menedżerów IT. Okazuje się, że platformy integracyjne, które wdrażano, by ten problem rozwiązać, nie sprawdziły się. Zamiast komunikować się ze sobą, scentralizowały one przepływ danych. Tak zrodził się pomysł stworzenia Impuls EVO, systemu z założenia wewnętrznie zintegrowanego, a równocześnie wyjątkowo otwartego na komunikowanie się z oprogramowaniem zewnętrznym – tłumaczył zebranym Sławomir Kuźniak z BPSC.

Zwrócił on także uwagę, że Impuls EVO, bazując na funkcjonalnym poprzedniku – systemie Impuls 5 – posiada kompletną funkcjonalność ERP, którą można elastycznie zestawić w zależności od wielkości i potrzeb przedsiębiorstwa, wzbogaconą dodatkowo o funkcje możliwe do realizacji za pośrednictwem strony www. Jednocześnie jest łatwy w obsłudze i dostarcza użytkownikom informacji w atrakcyjnej i oczekiwanej przez nich formie – zgodnie z wymaganiami, jakie postawiła przed twórcami rozwiązań biznesowych rewolucja mobilna.
System umożliwia zdalny dostęp do strategicznych informacji z poziomu przeglądarki WWW, umożliwiając jednocześnie personalizację panelu użytkownika. Dzięki temu dostęp do konkretnych funkcji, graficzna prezentacja procesów, podgląd wybranych serwisów internetowych, a nawet integracja z komunikatorami odbywa się znacznie szybciej i bardziej intuicyjnie – przekonywał.

Źródło: www.bpsc.com.pl

 

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING