Kategoria | Wiadomości

UNIT4 podwaja wysiłki na rzecz innowacji, w celu przyspieszenia swojej wiodącej pozycji w ERP w chmurze

Dodany 19 sierpnia 2014 przez admin

Firma UNIT4, globalny lider w zakresie oprogramowania wspierającego zmiany w przedsiębiorstwach, ogłosiła dzisiaj, że zwiększy wysiłki w zakresie oprogramowania w chmurze, zważywszy na to, że przychody z tytułu SaaS przekroczyły przychody z tytułu stałych licencji o 40 procent w pierwszej połowie roku. W oparciu o to, firma UNIT4 znacznie podniesie potencjał innowacyjny poprzez podwojenie zasobów R&D przeznaczonych do pracy nad platformą Agresso ERP.

 Przedsiębiorstwa na całym świecie stosują rozwiązania społecznościowe, mobilne, analityczne i w chmurze, w ramach swoich działań na rzecz modernizacji i zapewnienia lepszej obsługi klientów. Firma UNIT4 już poczyniła znaczne inwestycje w celu stworzenia oprogramowania dla przedsiębiorstw nowej generacji, jak wykazano w ostatniej wersji platformy Agresso ERP oraz poprzez inwestycję w FinancialForce.com, wiodące rozwiązanie ERP w chmurze na platformie Salesforce1.

 Opierając się na poprzednim sukcesie, firma UNIT4 wzmocni swój potencjał R&D powołany do opracowania nowej generacji rozwiązań ERP przewidujących i spełniających wymagania użytkowników oprogramowania dla przedsiębiorstw oraz rozszerzy specjalizację na branże takie jak edukacja, usługi profesjonalne, organizacje non profit, handel hurtowy, rachunkowość i usługi publiczne.

 UNIT4 planuje podwoić potencjał R&D linii produktowej Agresso w ciągu najbliższych dwóch lat. Sprawdzone możliwości platformy Agresso, takie jak łatwe zmiany biznesowe, przyjazność dla użytkownika i elastyczne możliwości wdrażania modelu chmury publicznej, prywatnej i hybrydowej, zostaną przeniesione na wszystkie rozwiązania firmy UNIT4.

 Dodatkowe zasoby będą zlokalizowane we Wrocławiu i w Granadzie w Hiszpanii, gdzie firma UNIT4 już posiada zespoły ponad 150 programistów. Zespoły R&D firmy UNIT4 w Norwegii dalej będą zajmować się całością rozwoju Agresso, koncentrując się na innowacji i architekturze.

 „Rynek oprogramowania dla przedsiębiorstw jest w historycznym punkcie zwrotnym” powiedział José Duarte, Prezes firmy UNIT4. „Pojawiły się nowe technologie i modele biznesowe, które kreują przyszłych liderów w dziedzinie oprogramowania dla przedsiębiorstw. Nasze obecne i przyszłe inwestycje w innowacje są dowodem determinacji do zapewnienia dobrej przyszłości dla naszych klientów, partnerów i pracowników. Opierając się na dotychczasowych sukcesach, jeszcze w większym stopniu będziemy inwestować w innowacje i R&D. Polska i Hiszpania zapewniają wysokiej jakości grupy talentów, co umożliwi nam dalszy postęp w oparciu o istniejące, sprawdzone działania na rzecz rozwoju.”

Źródło: UNIT4

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING