Kategoria | Wiadomości

Umowa o globalnym partnerstwie IFS i Infosys

Dodany 10 maja 2013 przez admin

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje o podpisaniu umowy o partnerstwie z liderem branży konsultingu i usług technologicznych, firmą Infosys. Partnerstwo obejmuje wspólną sprzedaż w wybranych sektorach w Ameryce Płn. i Płd., w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku, a także poszerzanie kompetencji w zakresie oprogramowania IFS Applications™.

We współpracy z Infosys firma IFS będzie opracowywała branżowe rozwiązania oparte na systemie IFS Applications. Nowe programy mają przynieść jeszcze większe korzyści biznesowe nowym i obecnym klientom. Dla klientów prowadzących działalność na skalę międzynarodową czas wdrażania rozwiązania ma kluczowe znaczenie. Dzięki nowoczesnej, opartej na komponentach architekturze systemu firmy IFS, jego rozbudowanych funkcjach i intuicyjnemu interfejsowi oraz międzynarodowemu wsparciu usług wdrożeniowych zapewnianemu przez Infosys przedsiębiorstwa te bardzo szybko osiągną korzyści z inwestycji w oprogramowanie.

W ramach umowy o partnerstwie IFS i Infosys skupią się na najważniejszych sektorach: produkcyjnym, energetycznym, użyteczności publicznej, usługowym, sprzedaży detalicznej, towarów konsumenckich (CPG), logistycznym i nauk biologicznych. Firmy zapewnią także doskonalenie umiejętności specjalistów IFS w firmie Infosys w miarę rozwoju technologii IFS.

„Budowanie globalnego ekosystemu partnerów to ważny element naszej długofalowej strategii biznesowej, zorientowanej na rozwój na arenie międzynarodowej” — mówi Mark Boulton, prezes IFS ds. marketingu. „Wiedza, transformacja biznesowa i globalna baza klientów firm Infosys i IFS są w dużym stopniu zbieżne. Jesteśmy przekonani, że partnerstwo pomoże nam dostarczać najwyższej klasy rozwiązania”.

„Partnerstwo umożliwia połączenie branżowych rozwiązań IFS z ofertą globalnych usług Infosys. Dzięki niemu nasi klienci zyskają jeszcze więcej” — mówi Indranil Mukherjee z działu konsultingu i integracji systemów w firmie Infosys.

Źródło: www.ifsworld.com

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING