Kategoria | Wiadomości

Tech Data mianuje Andrew Browna liderem sprzedaży i zaangażowania partnerów w projekcie TDCloud

Dodany 10 sierpnia 2015 przez admin

W sierpniu 2015 w Basingstoke firma Tech Data UK ogłosiła nominację Andrew Browna na Lidera Sprzedaży Usług w Chmurze na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Pełniący przez ostatnie 5 lat funkcję Proaktywnego Kierownika Technicznego zespołu sprzętowego IBM, Brown posiada ponad 15-letnie doświadczenie we współpracy z zespołami sprzedażowymi w organizacjach dystrybutorów i odsprzedawców w zakresie opracowywania strategicznych planów relacji z klientami i maksymalizacji potencjału przedsiębiorstwa. Jego głównym zadaniem na nowym stanowisku będzie zapewnianie pomyślnego wdrożenia przez Tech Data strategii usług w chmurze oraz pozyskiwanie partnerów i angażowanie ich w program TDCloud Tech Data.

“Dołączenie do zespołu Usług w Chmurze Tech Data jest niezwykle ekscytujące. Posiadamy wiodące w branży narzędzia, mamy świetne stosunki z kluczowymi graczami oraz jasno określoną strategię wejścia na rynek. Dla odsprzedawców, którzy chcą przekształcić swoje przedsiębiorstwa, oferować usługi w chmurze obliczeniowej i sprostać zmieniającym się wymaganiom odbiorców końcowych, Tech Data jest partnerem numer jeden jeżeli chodzi o tworzenie i rozwój infrastruktury w chmurze” – skomentował swoją nominację Brown.

TDCloud dostarcza wiedzę, tworzy i pomaga w przejściu na infrastrukturę w chmurze oraz model abonamentowy. Rozwiązanie jest oparte na StreamOne™ – kompleksowej platformie zaopatrzeniowej, rozliczeniowej i marketingowej Tech Data.

Dzięki Cloud Solutions Store firmy Tech Data, dostawcy rozwiązań zarządzanych (MSP) mogą administrować i sterować całym procesem dostawy usług w środowisku podobnym do sklepu z aplikacjami. Wszystkie czynności – od wstępnej oceny i wyceny po zaopatrzenie i bieżące zarządzanie usługami polegającymi na udostępnieniu infrastruktury (IaaS) i oprogramowania (SaaS) zaufanych dostawców technologii – można wykonać szybko, skutecznie i oszczędnie w jednym miejscu.

System jest wysoce skalowalny, można go wykorzystać do zarządzania wieloma modelami uzyskiwania przychodów i cyklami rozliczeniowymi, w tym abonamentami przedpłaconymi, licencjami oraz ich odnawianiem, a także wykorzystaniem w oparciu o zużycie.

 

O Tech Data

Tech Data Corporation jest jednym z największych globalnych hurtowych dystrybutorów produktów, usług i rozwiązań technologicznych. Zaawansowane możliwości logistyczne i usługi wartości dodanej umożliwiają 115 000 resellerów optymalną obsługę szerokiej gamy potrzeb technologicznych użytkowników końcowych w ponad 100 krajach. Przychody netto ze sprzedaży Tech Data w roku podatkowym zamkniętym 31 stycznia 2014r. wyniosły 26,8 bn USD. Firma zajmuje 111 miejsce na liście Fortune 500®, a także zyskała tytuł jednej z Najbardziej podziwianych firm na świecie  według magazynu Fortune.

Źródło: Tech Data

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING