Tech Data Europe podpisuje nową umowę z Trackimo

Dodany 12 sierpnia 2015 przez admin

21 lipca 2015 w słonecznej Barcelonie firma Tech Data Europe ogłosiła zawarcie ogólnoeuropejskiej umowy z Trackimo, wiodącym producentem lokalizatorów osobistych GPS.

Dzięki umowie na wyłączność dystrybutorzy produktów Tech Data z całej Europy zyskają łatwy dostęp do innowacyjnego asortymentu lokalizatorów osobistych Trackimo, których producent oferuje globalną możliwość śledzenia lokalizacji dzięki połączeniu technologii GPS i technologii komórkowej. Warto wspomnieć, że lokalizator GPS marki Trackimo zawiera kartę SIM działającą na całym świecie, więc użytkownicy końcowi nie muszą zawierać umów i ponosić dodatkowych kosztów roamingu. Jego niewielki rozmiar sprawia, że z łatwością mieści się w dłoni.

Każde urządzenie firmy Trackimo można bez przeszkód śledzić w sieci lub za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, w każdym miejscu na świecie, wszędzie tam, gdzie istnieje zasięg sieci komórkowej GSM (2G). Lokalizator GPS marki Trackimo w sprzedaży detalicznej kupimy za 99 €. W cenę wliczona jest działająca globalnie karta SIM, ważna przez jeden rok.

Firma Trackimo, oferując klientom kompaktowe i niezawodne lokalizatory do szeregu różnych zastosowań, dostępne w przystępnej cenie, stanowi doskonały przykład tego, jak technologia mobilna rewolucjonizuje nasze życie. Monitorowanie lokalizacji osób starszych lub bliskich wymagających szczególnej opieki, a także zwierząt domowych, czy też śledzenie mienia, w tym pojazdów, bagaży oraz przesyłek, to tylko niektóre z rozwiązań oferowanych przez Trackimo” – mówi Stephen Nolan, starszy wiceprezes Tech Data Mobile. “Bardzo cieszymy się z możliwości wsparcia Trackimo we wprowadzaniu ich produktów na rynek. Dzięki pozycji wiodącego dystrybutora technologii w Europie, Tech Data Mobile znajduje się w doskonałym położeniu, aby rozszerzyć zasięg oferty naszego nowego partnera biznesowego.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani i dumni z faktu, że firma Tech Data dołączyła do szacownego grona dystrybutorów Trackimo i wierzymy, że z powodzeniem wprowadzi nasze produkty na rynek” – mówi Shai Bar-Lavi, CEO Trackimo.

Źródło: Tech Data

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING