Kategoria | Wiadomości

SAP wybrany przez niezależne ośrodki badawcze liderem w dziedzinie zarządzania firmową mobilnością

Dodany 15 października 2014 przez admin

Firma SAP została uznana liderem w dziedzinie Enterprise Mobile Management (EMM) przez firmy badawcze Forrester Research i IDC. Oferta rozwiązań SAP Mobile Secure uzyskała najlepszą ocenę zarówno w raporcie The Forrester Wave: Enterprise Mobile Management Wave (Q3 2014), jak i IDC MarketScape: Worldwide Enterprise Mobility Management Software 2014 Vendor Assessment. Obydwa prestiżowe wyróżnienia są świadectwem innowacyjności rozwiązań SAP na rynku zarządzania mobilnością i bezpieczeństwem.

Według raportu IDC MarketScape: “SAP może zapewnić swoim klientom kompletne rozwiązania do zarządzanie mobilnością, oferując platformę do budowania i wdrażania aplikacji mobilnych, a także technologię do zarządzania nimi i zabezpieczenia ich przez cały okres użytkowania”.

W raporcie The Forrester Wave: EMM (Q3 2014) liderzy, w tym SAP – przedstawieni są jako producenci, którzy “oferują zrównoważone funkcje zarządzania systemem operacyjnym, aplikacjami i danymi, jednocześnie dostarczając elastyczne aplikacje biznesowe. Mają także klarowną wizję i plan pomocy dla klientów, którzy chcą połączyć strategię zarządzania komputerami PC i urządzeniami mobilnymi”.

“Ponieważ w firmach nieustannie pojawiają się nowe urządzenia, aplikacje i treści mobilne, bezpieczeństwo staje się priorytetem zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Oferta SAP Mobile Secure uwzględnia zmieniające się potrzeby rynku, oferując środki bezpieczeństwa, które obejmują nie tylko urządzenia zarządzane, ale również środowiska BYOx dla pracowników, partnerów biznesowych i konsumentów. Nasze rozwiązania nie bez przyczyny zajmują czołowe pozycje w raportach analityków, oferują bowiem kompleksowe zabezpieczenia urządzeń, aplikacji i treści na najpopularniejszych obecnie platformach mobilnych w połączeniu ze skalowalnością, jakiej nie są w stanie sprostać konkurenci” – powiedział Rick Costanzo, wiceprezes i dyrektor generalny Global Mobility Solutions w SAP.

Rozwiązania dostęne w ofercie SAP Mobile Secure to m.in.:

  • Zabezpieczanie urządzeń i zarządzanie aplikacjami: skalowalna, chmurowa platforma SAP Mobile Secure umożliwia zarządzanie wdrożeniami urządzeń mobilnych i obejmuje bezpieczne rozwiązanie do zarządzania aplikacjami mobilnymi (Mobile App Management, MAM). Ułatwia ono firmom aktywne dostarczanie mobilnych usług pracownikom, partnerom biznesowym i konsumentom. Najnowszą innowacją SAP w tej dziedzinie jest Mobile Place
  • Zabezpieczanie aplikacji i zarządzanie nimi: SAP pomaga w zabezpieczaniu aplikacji i zarządzaniu nimi poprzez automatyzację ich ochrony. Technologia ochrony danych zawartych w aplikacjach umożliwia przedsiębiorstwom szybkie zabezpieczenie istniejącego oprogramowania korporacyjnego oraz aplikacji firm trzecich, bez potrzeby pisania dedykowanego kodu.
  • Zabezpieczanie treści: rozwiązanie SAP Mobile Documents zaprojektowano z myślą o wdrożeniach korporacyjnych, przy których kluczowe znaczenie ma współpraca, bezpieczeństwo i kontrola nad treścią biznesową. Użytkownicy mogą przeglądać osobiste i firmowe dokumenty oraz współpracować przy nich za pomocą łatwej w użyciu, natywnej aplikacji mobilnej zapewniającej dostęp do systemów zarządzania treścią korporacyjną (Enterprise Content Management, ECM), które są już w użyciu firmy lub przedsiębiorstwa.

Źródło: SAP

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
 • Facebook
 • Twitter
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • MySpace
 • Wykop
 • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING