Kategoria | Wiadomości

Tagi | , ,

SAP w kwadrancie liderów systemów ERP dla MŚP w raporcie firmy Gartner

Dodany 03 października 2013 przez admin

SAP poinformował, że już po raz trzeci znalazł się w kwadrancie liderów w raporcie “Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies” (Magiczny kwadrant jednoinstancyjnych systemów ERP dla firm średniej wielkości z branży produkcyjnej) przygotowanym przez firmę analityczną Gartner*. Rozwiązanie SAP Business All-in-One zostało zakwalifikowane do grona najlepszych ze względu na “umiejętną realizację i kompletności proponowanej wizji”.

“SAP stale opracowuje innowacje, które z powodzeniem mogą być stosowane przez firmy średniej wielkości i sektor MŚP” – powiedział Paweł Jędrusik, wiceprezes i dyrektor sprzedaży SAP Polska, odpowiedzialny za sprzedaż przez kanał partnerski SAP. “Wysoka pozycja w raporcie firmy Gartner potwierdza, że nasze działania są dostosowane do wymagań sektora MŚP. Rozwiązanie SAP Business All-in-One zostało opracowane z myślą o skalowalności, mobilności i łatwym wdrożeniu, dzięki czemu nasi klienci mogą szybko osiągać korzyści biznesowe i rozwijać na tej podstawie swoją działalność”.

SAP Business All-in-One składa się z rozwiązań branżowych dedykowanych zarówno przedsiębiorstwom średniej wielkości, jak i firmom mniejszym, choć szybko rozwijającym się. Rozwiązania te – uruchamiane na platformie SAP HANA, SAP Sybase Adaptive Server Enterprise (SAP Sybase ASE) lub w oparciu o inne przeznaczone do tego bazy danych – mogą być wdrażane lokalnie lub w chmurze.

Obecnie z rozwiązania SAP Business All-in-One korzysta ponad 24 200 klientów w ponad 55 krajach. Rozwiązania są dostępne u partnerów SAP, którzy oferują ponad 500 kwalifikowanych przez firmę SAP rozwiązań SAP Business All-in-One. Firma SAP oferuje szeroką gamę rozwiązań mobilnych i analitycznych oraz rozwiązań w zakresie chmury.

*Raport firmy Gartner “Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies (Magiczny kwadrant jednoinstancyjnych systemów ERP dla firm średniej wielkości z branży produkcyjnej)”, Christopher Hestermann, Nigel Montgomery, Chris Pang, 11 września 2013 r.

Firma Gartner nie promuje żadnego dostawcy, produktu ani usługi wymienionej w jej raportach. Nie udziela również żadnych wskazówek odnośnie wyboru dostawców zajmujących czołowe pozycje w przygotowanych rankingach. Raporty firmy Gartner powstają w oparciu o badania własne firmy i stanowią wyraz naszych opinii, a nie faktów. Firma Gartner nie ponosi żadnej odpowiedzialności, wyraźnej ani dorozumianej, w odniesieniu do wyników prowadzonych analiz oraz nie ustanawia żadnych gwarancji zgodności z przeznaczeniem lub przydatności do określonego celu.

Źródło: SAP

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING