Kategoria | Wiadomości

Rozwój Qlik owocuje nowymi specjalistami

Dodany 02 lipca 2014 przez admin

Qlik, lider systemów Business Intelligence i producent platformy QlikView w 2013 roku wygenerował przychody na poziomie 470.5 miliona dolarów, co oznaczało wzrost o 21% w porównaniu z rokiem 2012. Ten dynamiczny rozwój firmy widać także w polskim oddziale. Do zespołu doświadczonych specjalistów dołączyli kolejni pracownicy.

 Kilka miesięcy temu stanowisko Partner Sales Managera objął Marcin Galocz. Wcześniej pracował jako Territory Partner Manager w IBM, a zaczynał swoją karierę w branży telekomunikacyjnej (Era – dzisiaj T-mobile oraz Dialog S.A.). W Qlik jest odpowiedzialny za współpracę z partnerami firmy i rozwijanie biznesu na terenie Polski.

 W ostatnim czasie stanowisko Partner Program Managera objął Wojciech Czupta, a jako kolejny Partner Sales Manager do zespołu dołączył Piotr Zdrowowicz.

 Wojciech Czupta swoją karierę zawodową rozpoczynał w firmie Columbus IT jako programista systemów klasy ERP. Do Qlik przyszedł bezpośrednio z Microsoftu, z którym był związany przez blisko 10 lat pełniąc tam różne role związane z kanałem partnerskim. Ostatnią pełnioną przez niego funkcją było stanowisko Industry & Utilities Account Managera. W Qlik jego głównym zadaniem będzie pozyskiwanie nowych partnerów oraz rozwijanie kontaktów z obecnymi partnerami firmy.

 Piotr Zdrowowicz, wykorzystując swoje 18-letnie doświadczenie, będzie odpowiadał za wsparcie partnerów w procesie sprzedaży i realizacji planów biznesowych. Pierwsze kroki w branży oprogramowania biznesowego stawiał w Great Plains Software Polska S.A., gdzie pracował przez dziewięć lat, a jego ostatnią funkcją była pozycja Dyrektora Sprzedaży. W latach 2006 – 2008 pracował jako Sales Channel Manager w Epicor Software. Przed przyjściem do Qlik był zatrudniony w Sybase Products Poland na stanowisku Partner Managera.

 „Dla wszystkich przedsiębiorstw, każdy partner jest niezwykle ważny, ponieważ zwiększa liczbę kontaktów oraz daje realną szansę na pozyskanie nowych klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się zatrudnić w dziale sprzedaży nowych pracowników, będących specjalistami w tej dziedzinie.” – powiedział Marcin Mazur, dyrektor regionalny na obszar Europy Wschodniej, Grecji oraz Izraela w Qlik – „Liczymy na to, że dzięki ich doświadczeniu oraz umiejętnościom, Qlik będzie się rozwijał jeszcze bardziej dynamicznie.”

Źródło: Qlik

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING