Prezes Macrologic SA uznana za „Kobietę Charyzmatyczną 2017” w kategorii „Kobieta Przedsiębiorcza i Społeczna”

Dodany 09 marca 2017 przez admin

Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz, pełniąca od 5 lat funkcję prezesa giełdowej spółki IT Macrologic SA, została doceniona za zasługi w dziedzinie przedsiębiorczości w konkursie organizowanym przez magazyn WHY Story. Tytuł „Kobieta Charyzmatyczna 2017” został przyznany kobietom, które mają niebagatelny wpływ na kształt środowiska biznesowego i społecznego w kraju.

To już druga edycja plebiscytu, którego celem jest wyróżnienie kobiet, które posiadają pasje i marzenia, a na dodatek nie boją się ich realizować. Laureatkami zostały kobiety kreatywne, a także potrafiące dzielić się swoją wiedzą oraz dobrą energią. Kapituła konkursu brała również pod uwagę postawy budujące solidarność kobiet. Jak podkreślają organizatorzy, nagrody otrzymały panie mające na swoim koncie osiągnięcia w dziedzinie gospodarki, kultury i sztuki, sportu, nauki oraz działalności społecznej.

Nazwisko Pani Barbary Skrzecz-Mozdyniewicz znalazło się obok innych, wpływowych kobiet, m.in. Sylwii Bilskiej, Dyrektor Zarządzającej PayYou/Dotpay na Europę (nagrodzona w kategorii Kobieta Przedsiębiorcza), Barbary Dyluś, menadżerki CSR w Microsoft Polska (nagrodzona w kategorii Kobieta Przedsiębiorcza), Doroty Wellman, dziennikarki TVN (nagrodzona w kategorii Kobieta Wszechstronna),  Kayah, piosenkarki oraz autorki tekstów i producentki muzycznej (nagrodzona w kategorii Kobieta Wszechstronna) czy Justyny Kowalczyk, sportsmenki uprawiająca biegi narciarskie, czterokrotnej zdobywczyni Pucharu Świata, multimedalistki olimpijskiej (nagrodzona w kategorii Kobieta Społeczna i W Sporcie).

W Polsce nadal istnieje przekonanie, że praca na stanowiskach zarządczych jest domeną mężczyzn. Wyniki konkursu pokazują jednak, że panie stanowią coraz bardziej znaczącą siłę wielu przedsiębiorstw, nawet w jak wydawać by się mogło „męskich” branżach, takich jak IT. Macrologic jest tego najlepszym przykładałem. Niemal 60 proc. osób na stanowiskach kierowniczych w naszej firmie to kobiety – mówi Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz.

Zwieńczeniem konkursu będzie konferencja, która odbędzie się 20 marca br. w Teatrze „Bagatela” pod patronatem m.in.: International Coaching Federation, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kolegium Pracowników Służb Społecznych oraz Europejskiego Klubu Biznesu Polska.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING