Prezes Macrologic SA jedną z najcenniejszych kobiet w Polsce

Dodany 05 maja 2016 przez admin

Prezes Macrologic SA, polskiego dostawcy systemów klasy ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw, Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz znalazła się w gronie 25 najcenniejszych kobiet w Polsce.

Taki ranking sporządzono w ramach plebiscytu „Rzeczpospolita Babska” publikowanego przez „Gazetę Finansową”. Jego autorzy docenili te kobiety, które znakomicie odnajdują się w świecie, w którym to mężczyźni odgrywają dominującą rolę i kontrolują wiele sfer życia publicznego. W zestawieniu pojawiły się przedstawicielki środowiska biznesu, aktorki i sportsmenki. Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz znalazła się obok takich znanych kobiet jak dr Irena Eris, Nina Terentiew czy Agnieszka Radwańska.

Prezes Macrologic SA została doceniona za rozwój firmy, która od 30 lat dostarcza systemy informatyczne do zarządzania dla firm i instytucji działających na polskim rynku. Jak przyznaje Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz takie wyróżnienie jest szczególnie ważne dla niej w kontekście wzmacniania pozycji kobiet w życiu publicznym.

– Wiele z pań wciąż ma trudności z przebiciem się na najwyższe stanowiska w firmach. Takie rankingi pokazują, że kobiety mogą doskonale sprawdzać się w biznesie i odnosić w nim duże sukcesy – mówi prezes spółki Macrologic i dodaje: – Osobiście cieszy mnie to wyróżnienie. To zaszczyt znaleźć się w takim znakomitym gronie. To motywuje do dalszej pracy i rozwoju.

Barbara Skrzecz – Mozdyniewicz związana jest z Macrologic SA od 19 lat. Jako prezes firmy zarządza zespołem Usług, który stanowi połowę przychodów firmy. Nadzoruje również jej działalność finansową oraz administracyjną. Swoją karierę w Macrologic rozpoczynała na stanowisku konsultanta. W kolejnych latach sukcesywnie wspinała się po szczeblach zawodowej kariery, awansując na coraz wyższe stanowiska w spółce. W 2009 r. została wybrana na członka Zarządu, a już od ponad czterech lat stoi na jego czele.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING