Kategoria | Wiadomości

Portal Obsługi Sprzedaży UNIQA ponownie nagrodzony

Dodany 04 listopada 2014 przez admin

UNIQA otrzymała tytuł Najwyższa Jakość Quality International 2014 w kategorii „QI product – produkt najwyższej jakości”.

Kapituła programu wysoko oceniła i nagrodziła działania związane z zaangażowaniem Grupy UNIQA w „doskonalenie procedur zarządzania jakością, a także z realizowaniem skutecznej polityki jakości z uwzględnieniem jej roli we wszystkich aspektach działalności (…)”.

Portal Obsługi Sprzedaży (POS) to kompleksowy system do obsługi sprzedażowej i posprzedażowej. Jest zarówno łatwy w nawigowaniu, jak i atrakcyjny wizualnie, co ułatwia i przyspiesza ofertowanie, sprzedaż i późniejszą obsługę klienta. Wyposażono go  w moduł do sprzedaży ubezpieczeń, obsługi polis, rozliczania prowizji i inkas, tworzenia raportów oraz wysyłania poprzez e-mail oraz SMS powiadomień do klientów o zbliżających się ratach lub wygasających polisach. Jako jedyny system sprzedażowy na rynku stanowi pełną bazę wiedzy dla agenta.

Nagrodę w imieniu UNIQA odebrał Bartosz Słupski, dyrektor Departamentu Zarządzania Relacjami z Klientem. W podziękowaniach podkreślił, że ta nagroda potwierdza słuszność przyjętej przez UNIQA strategii rozwoju, którą oparto o inwestycje w rozwój wysokiej jakości rozwiązań informatycznych.

POS został wdrożony w oparciu o rozwiązanie firmy Comarch S.A. – Comarch Insurance Front-End,  doświadczonego dostawcy zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla towarzystw ubezpieczeniowych. Prace wdrożeniowe były wykonywane wspólnie przez UNIQA i Comarch. Dzięki otwartej architekturze dostarczonego rozwiązania UNIQA może w znacznym stopniu samodzielnie decydować o dalszym rozwoju Portalu Obsługi Sprzedaży.

Najwyższa Jakość QI 2014 to największy ogólnopolski program projakościowy, który realizowany jest pod patronatami Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.

Tytuł Najwyższa Jakość Quality International 2014 to nie pierwsze wyróżnienie przyznane POS w tym roku. Nie tak dawno UNIQA została odznaczona certyfikatem Innowacyjna Firma. Polska Grupa Certyfikująca uznała wówczas, że POS jest innowacyjnym i kompleksowym narzędziem zawierającym unikatowe funkcjonalności.

Przyznane nagrody potwierdzają słuszność inwestycji w rozwój Portalu Obsługi Sprzedaży.

Źródło: Comarch

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING