Połączenie sił dwóch liderów branży komputerowej – produkty Crucial i Ballistix w portfolio Tech Daty

Dodany 14 lutego 2017 przez admin

Tech Data Polska należy do światowych liderów w zakresie dystrybucji sprzętu i oprogramowania komputerowego. Firma oferuje szerokie portfolio produktów najbardziej cenionych i uznanych producentów na rynku. Dzięki uzyskanemu porozumieniu, właśnie dołączyły do nich marki Crucial i Ballistix należące do przedsiębiorstwa Micron Technology Inc.

Od lutego 2017 roku zaczyna obowiązywać kontrakt zawarty pomiędzy Tech Datą a przedsiębiorstwem Micron Technology – ekspertem z 35-letnim stażem, a zarazem jednym z największych producentów pamięci komputerowej, którego technologie są wykorzystywane w wielu dziedzinach, w tym w informatyce – w sieciach i serwerach, w urządzeniach mobilnych oraz konsumenckich, a nawet w motoryzacji i przemyśle.

Umowa dystrybucyjna obejmuje rozwiązania produkowane przez kluczowe marki lidera oferującego najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie, takie jak dyski SSD oraz pamięć RAM.

Porozumienie jest efektem konsekwentnej realizacji strategii obranej przez Tech Datę, której zasadniczy punkt stanowi inwestycja w rozwój działu Komponentów. O stojących za podpisaniem kontraktu z amerykańskim producentem motywacjach mówi odpowiedzialny za tę linię produktową Daniel Dobosz:

– Poszerzając portfolio Tech Daty, za każdym razem z wielką starannością dobieramy naszych partnerów, upewniając się, że oferowane przez nich rozwiązania reprezentują najwyższą jakość. Nie inaczej jest w przypadku marek Crucial i Ballistix, które posiadają ogromne doświadczenie i uznanie na światowym rynku – podkreśla.

Dodatkowym atutem nawiązanej współpracy jest perspektywa jej długiej kontynuacji, a tym samym ciągłości oferty, jaką prezentujemy naszym Klientom – dodaje.

Źródło: Tech Data

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING