Patrycja Ptaszek-Strączyńska z Macrologic Prezesem FINEXA

Dodany 31 maja 2016 przez admin

Patrycja Ptaszek-Strączyńska, Dyrektor ds. Finansów Macrologic SA, polskiego dostawcy systemów klasy ERP stanęła na czele Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA. Nową Prezes organizacji wybrano w wyniku głosowania spośród grona członków zarządu, w którego skład wchodzą dyrektorzy finansowi najbardziej liczących się przedsiębiorstw w Polsce.

Wybranie mnie na Prezesa Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale przede wszystkim dostrzeżenie mojej pracy przez dyrektorów finansowych reprezentujących znamienite marki na polskim rynku – mówi Patrycja Ptaszek-Strączyńska. Wcześniej organizacją zarządzał Paweł Domosławski, współzałożyciel oraz pierwszy Prezes Stowarzyszenia, który aktualnie jest Członkiem Zarządu, a także ważnym fundamentem wsparcia organizacji.

Patrycja Ptaszek-Strączyńska, poza działalnością w Stowarzyszeniu, pełni funkcję Dyrektora ds. Finansów Macrologic SA, polskiej spółki dostarczającej systemy klasy ERP, notowanej na GPW.
W firmie, z którą jest już związana od 20 lat odpowiada za politykę finansową, sprawozdawczość giełdową, komunikację z Interesariuszami Spółki, procesy wsparcia oraz zarządzanie flotą. Nowa Prezes FINEXA ukończyła studia doktoranckie w zakresie finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto posiada dyplom MBA w Thames Valley University, London.

– Cieszę się, że mogłam stanąć na czele organizacji, w której jestem już od 4 lat. Tym bardziej, że FINEXA jednoczy świetnych profesjonalistów, posiadających imponującą wiedzę oraz wieloletnią praktykę. Członkowie Stowarzyszenia na co dzień zajmujący się zarządzaniem finansami, chętnie współpracują
i dzielą się wiedzą, co daje ogromny potencjał ciągłego doskonalenia
– wyjaśnia nowa Prezes Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA.

Stowarzyszenie Dyrektorów Finansowych powstało na początku 2011 r. Jego celem jest wspieranie rozwoju oraz reprezentowanie interesów środowiska zawodowego dyrektorów finansowych, wypracowanie wysokich standardów zawodowych, upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zarządzania finansami i ryzykiem przedsiębiorstwa, a także wymiana doświadczeń i integracja środowiska zawodowego.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING