Outbox i Applause nawiązują współpracę

Dodany 24 lutego 2015 przez admin

Outbox i Applause łączą siły. Twórcy aplikacji mobilnych w Polsce uzyskują dostęp do pełnej palety testów realizowanych przez największą na świecie społeczność testerów.

Outbox Group, wiodąca firma konsultingowa IT, oraz Applause, spółka oferująca narzędzia zapewniania 360ᵒ jakości oraz testy aplikacji w środowisku użytkowników, ogłaszają nawiązanie współpracy. Kooperacja ta owocuje wprowadzeniem na rynek aplikacji mobilnych nowej usługi – kompleksowych rozwiązań testerskich dla aplikacji streamingowych, na urządzenia przenośne i ubieralne.

Współpraca ta daje Outbox możliwość rozszerzenia bieżącego portfolio o Internet rzeczy oraz zaoferowania swoim klientom testów prowadzonych przez członków globalnej społeczności testerów Applause. Testowanie poza tradycyjnym laboratorium QA jest niezbędne do uzyskania wglądu w faktyczny odbiór aplikacji przez osoby z niej korzystające. Weryfikacja odbywa się tam, gdzie użytkownicy znajdują się: mieszkają, pracują
i bawią się. Jednocześnie, dzięki współpracy z Outbox, Applause zyskuje partnera wdrożeniowego
o ugruntowanej pozycji na polskim rynku CRM.

Przed klientami Outbox otwiera się zupełnie nowa perspektywa: od teraz, mogą  skorzystać z usług największej na świecie, liczącej ponad 150 tys. członków, społeczności testerskiej. Wspólny dla Outbox i Applause mianownik stanowi doświadczenie obu firm we wspieraniu przedsiębiorstw pragnących zapewnić swoim użytkownikom najwyższej jakości customer experience, poprzez odpowiednio dobrane narzędzia i usługi.
W świecie coraz ściślejszych powiązań i konieczności wyjścia poza komputery stacjonarne, oznacza to pomoc firmom w rozwijaniu rozwiązań nie tylko przeznaczonych dla tabletów czy smartfonów, lecz także aplikacji dla wearables, inteligentnych telewizorów, samochodów, konsol, etc.

Jesteśmy dumni, że nasza firma została pierwszym polskim partnerem Applause i równocześnie znalazła miejsce w ścisłym gronie 15 współpracowników tejże firmy w całej Europie. Outbox to doświadczony partner wdrożeniowy Microsoft, Oracle i Salesforce, a rozpoczęcie kooperacji z Applause wzbogaca naszą ofertę
o rynek testów rozproszonych, prowadzonych przez społeczność testerów. To ekscytujący czas. Współpraca
z firmą, nazwaną przez Gartnera „Cool Vendor in Mobile Marketing”, to zaszczyt
” – komentuje Monika Kaczyńska, dyrektor QA w Outbox.

Rynek aplikacji stale się zmienia, stąd rozumienie doświadczenia klientów jest, w naszej opinii, kluczowe. Od sposobu, w jaki konsumenci korzystają z aplikacji aż do urządzeń, które preferują, by być w kontakcie” – dodaje Kaczyńska. „Dzięki współpracy z Outbox, firmą prowadzącą projekty customer experience na światowym poziomie, postawimy kolejny krok na drodze europejskiej ekspansji. Wierzymy, że – wraz z partnerem – przeniesiemy się na wyższy poziom wydajności aplikacji mobilnych” – dodaje Torsten Meyer, Starszy Dyrektor UE i kanałów marketingu w Applause.

Źródło: Outbox

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING