Kategoria | Wiadomości

Onwelo zmodernizuje systemy IT Grupy GetBack

Dodany 06 marca 2017 przez admin

 GetBack S.A. nawiązała współpracę z Onwelo, spółką technologiczną, specjalizującą się w innowacyjnych rozwiązaniach IT. Firma ma wykonać kompleksową platformę informatyczną, która zostanie zintegrowana z obecnym środowiskiem informatycznym całej Grupy Kapitałowej GetBack.

W ramach podpisanej umowy firmy zbudują nowoczesną platformę informatyczną, obejmującą swoim zakresem podstawową działalność Grupy GetBack, jaką jest zarzadzanie portfelami wierzytelności funduszy sekurytyzacyjnych. W ramach projektu nastąpi integracja systemów wspierających biznes, platform eksperckich oraz narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji, oraz dodatkowo projekt obejmie migrację danych.

Nowy system zastąpi wykorzystywane obecnie rozwiązania. Jego ujednolicenie zwiększy efektywność pracy Grupy – sprawy mają być przetwarzane szybciej i sprawniej. W ramach współpracy Onwelo dokona optymalizacji procesów, przygotuje projekt architektury informacji oraz wdroży system z zastosowaniem technologii ułatwiającej jego rozbudowę.

Ciągły rozwój GetBack S.A. wymaga nowych rozwiązań i narzędzi, które pozwolą spółce działać jeszcze efektywniej – mówi Małgorzata Wajda, Dyrektor Biura Projektów GetBack S.A. – W GetBack stawiamy na innowacje. Wierzymy, że zastosowanie nowoczesnych technologii pozytywnie wpłynie na jakość świadczonych przez nas usług. Dlatego cieszymy się z podjęcia współpracy z firmą Onwelo.

Cieszymy się, że zespół Onwelo przekonał do siebie tak ważnego gracza na rynku zarządzania wierzytelnościami, jakim jest GetBack. Jeśli chodzi o rozwiązania IT, procesy windykacyjne należą do jednych z najbardziej wymagających w sektorze finansowym, dlatego przygotowywany system musi zapewnić wsparcie na najwyższym poziomie – mówi Grzegorz Mika, Dyrektor rozwoju oprogramowania w Onwelo.

Źródło: Onwelo

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING