Kategoria | Wiadomości

Nuvias zdobywa wiele nagród i wzmacnia pozycję lidera dystrybucji w regionie EMEA

Dodany 04 grudnia 2016 przez admin

SIPHON, Wick Hill oraz Zycko – trzy spółki wchodzące w skład  Nuvias Group – dystrybutora VAD w sektorze IT działającego w całym regionie EMEA – zdobyły wiele istotnych prestiżowych nagród branżowych w 2016 r.

SIPHON – specjalista w dziedzinie komunikacji zintegrowanej – został uznany za 24. najszybciej rozwijającą się firmę technologiczną w Wielkiej Brytanii w ramach prestiżowych rankingów firmy Deloitte UK Technology Fast 50.

Wick Hill – ekspert w branży bezpieczeństwa – jako pierwsza spółka w historii otrzymał po raz trzeci renomowany tytuł czasopisma CRN Security Distributor of the Year 2016 (Dystrybutor Zabezpieczeń 2016 roku).

A także Zycko – profesjonalista w dziedzinie zaawansowanych usług sieciowych – zdobył dwie nagrody Lifesize®, globalnego przedsiębiorstwa oferującego innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii wideokonferencji. Firma Zycko otrzymała również tytuł EMEA Distributor of the Year 2016 (Dystrybutor Regionu EMEA 2016 roku) oraz EMEA Marketing Partner 2016 (Partner Marketingowy Regionu EMEA 2016 roku).

Nagrody te są potwierdzeniem znaczących osiągnięć wszystkich spółek Grupy w 2016 r., stanowiąc o ich zaangażowaniu i zdolności dostarczania znakomitych rozwiązań partnerom sprzedaży pośredniej. Pomimo że dwie nagrody mają zakres brytyjski, to najlepsze na rynku rozwiązania i usługi oferowane przez wszystkie firmy należące do Nuvias Group są dostępne dla partnerów w całym regionie EMEA (przykładowo podpisane w ostatnich miesiącach umowy z firmami Malwarebytes, Nokia oraz HID Global). Nagrody te uzasadniają również włączenie do portfela Nuvias Group tych trzech marek, będących innowacyjnymi organizacjami nastawionymi na rozwój i doskonałość techniczną, a także zdolnymi zrealizować potrzeby partnerów sprzedaży pośredniej i dostawców – mówi Paul Eccleston, CEO Nuvias Group.

SIPHON

SIPHON, lider w zakresie rozwiązań komunikacji zintegrowanej i integrator technologii sprzedaży pośredniej, został uznany przez firmę Deloitte za 24. najszybciej rozwijającą się firmę w Wielkiej Brytanii. Drugi rok z rzędu spółka została sklasyfikowana w prestiżowym rankingu Deloitte UK Technology Fast 50.

Deloitte UK Technology Fast 50 jest to ranking 50 najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Wielkiej Brytanii. Najważniejszym kryterium jest wzrost służący innowacyjności i przedsiębiorczości. Ranking oparto na procentowym wzroście przychodów na przestrzeni roku do 31 maja 2016 r., w którym to okresie spółka SIPHON zanotowała wzrost o 723%.

David Cobb, główny partner programów Deloitte UK Technology Fast 50 oraz Technology Fast 500 EMEA, stwierdził: Fakt trafienia do rankingu Deloitte UK Technology Fast 50 świadczy o zaangażowaniu firmy SIPHON w technologię. Przy współczynniku wzrostu na poziomie 723% w ciągu czterech lat SIPHON potwierdził, iż jego liderzy mają wizję i determinację, które są niezbędne do rozwoju w warunkach silnej konkurencji.

To dla nas wielki zaszczyt ponownie trafić do rankingu Deloitte UK Technology Fast 50. Znaczny wzrost potwierdzony tą nagrodą tylko pokazuje, ilu partnerów sprzedaży pośredniej w dziedzinie komunikacji zintegrowanej polega na nas jako na swoim zaufanym partnerze technologicznym w zakresie usług w chmurze, Microsoft Skype for Business (SfB) oraz od niedawna ofert wideo i współpracy – komentuje Steve Harris, dyrektor zarządzający SIPHON.

Wick Hill

Wick Hill, jeden z głównych światowych dystrybutorów z wartością dodaną nastawiony na bezpieczeństwo, po raz pierwszy w historii zdobył (po raz trzeci) tytuł CRN’s Security Distributor of the Year (Dystrybutora Zabezpieczeń Roku Magazynu CRN). Osiągnięcia Wick Hill w 2016 r., które przyczyniły się do przyznania tytułu, to:

• 34% wzrost sprzedaży w Wielkiej Brytanii przy ulepszonej obsłudze sprzedawców i dostawców.

• Uznanie firmy przez London Stock Exchange za jedno z 1000 przedsiębiorstw, które inspirują Wielką Brytanię (drugi rok z rzędu).

• Znacznie zwiększona sprzedaż na rzecz wielu dostawców i sprzedawców – jednym z przykładów był wzrost sprzedaży o 93% z partnerem sprzedaży pośredniej Rockford IT.

• Wprowadzenie przełomowego narzędzia – Partner Enablement Portal (PEP), które gromadzi w jednym miejscu treści różnych partnerów i jest kompleksową platformą automatyzacji marketingowej, bogatych treści oraz skutecznego systemu raportowania partnerów sprzedaży pośredniej (jeden ze sprzedawców stwierdził: „Dzięki PEP sprzedaż wzrosła w zeszłym roku aż o 290%“).

• 40. rocznica działalności w branży IT.

• Nowe biuro w Wiedniu.

• Obecność podczas Infosecurity Europe z dostawcami i sprzedawcami, która pozwoliła wygenerować ponad 2,5 mln funtów potencjalnej wartości współpracy.

– Niełatwo jest zdobyć ten tytuł i jestem dumny z całego zespołu, który sprawił, że po raz pierwszy w historii tego konkursu zdobyliśmy trzeci rok z rzędu miano CRN Security Distributor of the Year. Jest to potwierdzeniem tego, co udało nam się osiągnąć na rzecz dostawców i partnerów w Wielkiej Brytanii i krajach niemieckojęzycznych (DACH) i co osiągamy w całym regionie EMEA, będąc częścią Nuvias Group – mówi Ian Kilpatrick, EVP Cyber Security Nuvias Group oraz prezes Wick Hill.

Zycko

Zycko, międzynarodowy specjalistyczny dystrybutor zaawansowanych rozwiązań sieciowych, zdobył nagrody Lifesize® EMEA Distributor of the Year 2016 oraz EMEA Marketing Partner 2016.

Fakt ponownego docenienia naszego zaangażowania i jakości usług ze strony Lifesize na rzecz naszych partnerów zachęca nas do dalszych innowacji i rozwoju portfela światowej klasy usług świadczonych w całym regionie EMEA. Uznanie, jakim się cieszymy, jest odzwierciedleniem nie tylko naszego sukcesu, ale również sukcesów naszych klientów i dodatkowo wzmacnia determinację zespołu do ulepszania otaczającego nas świata – komentuje David Galton-Fenzi, dyrektor handlowy Nuvias Group oraz dyrektor generalny Zycko.

Partnerzy nadają naszej firmie olbrzymią wartość. Z wielką przyjemnością wyróżniamy więc naszego wieloletniego partnera Zycko – członka Nuvias Group – tymi dwiema nagrodami, doceniając jego konsekwencję w świadczeniu usług oraz jakość marketingową, które oferuje swoim partnerom, a co za tym idzie niezwykły rozmach, którym zwiększa produktywność w miejscu pracy organizacji różnych rozmiarów – dodaje Craig Malloy, dyrektor generalny Lifesize.

Od ponad 10 lat firma Lifesize jest w czołówce w zakresie współpracy wideo. Dostarcza wysokiej jakości rozwiązania zaprojektowane w celu przybliżania sobie ludzi, oferując usługi wideokonferencyjne – łączące aplikację wideokomunikacji opartej na chmurze z wykorzystaniem łatwych w użyciu systemów kamer HD i telefonówz funkcją plug-and-play do każdej sali konferencyjnej.

Źródło: Nuvias

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING