Kategoria | Wiadomości

Nuvias otwiera nowe biuro w Szwajcarii

Dodany 25 stycznia 2017 przez admin

Nuvias, dystrybutor wysokiej klasy rozwiązań IT z regionu EMEA (do którego należą firmy Zycko, Wick Hill oraz SIPHON ), otwiera biuro w Zurychu, w Szwajcarii. Nowa siedziba umożliwi firmie rozszerzenie działalności na cały region DACH i uzupełni działalność biur w Niemczech (Monachium, Hamburg i Berlin) oraz Austrii.

Skala naszej działalności w Szwajcarii obsługiwanej dotychczas z naszego niemieckiego oddziału stale rośnie, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć biuro w Zurichu. Naszym głównym celem jest zostanie wiarygodnym lokalnym partnerem. Dzięki zatrudnionemu już personelowi sprzedażowemu i technicznemu chcemy wspierać lokalną bazę sprzedawców – powiedział Helge Scherff, Regional Vice President, Central w firmie Nuvias. – Szwajcarskie biuro będzie miało dostęp do portfolio i zasobów Nuvias Group w całym obszarze EMEA, w planach ma również powiększenie zespołu.

Umowa z firmą Riverbed

Kluczowym bodźcem, który spowodował otwarcie biura, było wybranie Nuvias przez firmę Riverbed na dystrybutora w Szwajcarii. Współpraca na terenie tego kraju stanowi rozszerzenie istniejącej już między obiema firmami umowy na dystrybucję w obszarze EMEA.

Firma Zycko (obecnie część Nuvias Group) jest najlepiej wyposażonym, wykwalifikowanym oraz najbardziej doświadczonym dystrybutorem Riverbed w obszarze EMEA. Firmy współpracują ze sobą od 2005 roku. Nowe biuro umożliwi spółce Nuvias dostarczanie Riverbed lokalnego wsparcia i usług na najwyższym poziomie.

Nuvias od lat z sukcesami prowadzi działalność handlową w Szwajcarii za pośrednictwem Zycko i Wick Hill. Podjęliśmy decyzję o otwarciu biura w tym regionie, ponieważ widzimy tu duże perspektywy na rozwój. Nasze zaangażowanie, w szczególności wobec Riverbed, stanowi też dużą szansę dla lokalnych sprzedawców. Ten krok wpisuje się w naszą strategię zwiększania zasięgu w obszarze EMEA i tym samym dostarczania najlepszej obsługi i wsparcia naszym dystrybutorom w całym regionie – mówi Paul Eccleston, CEO Nuvias.

Źródło: Nuvias Group

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING