Kategoria | Wiadomości

Novacura poszerza swoje portfolio o system Qlik

Dodany 19 stycznia 2016 przez admin

Novacura Poland podpisała umowę partnerską z firmą Qlik – liderem systemów Business Intelligence, zapewniających użytkownikom pełną kontrolę nad analizą danych i umożliwiających podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.

Novacura jest partnerem Qlik od dwóch miesięcy. Dzięki nawiązanej współpracy systemy Qlik są szerzej dostępne dla firm stosujących rozwiązania do obsługi procesów biznesowych wykorzystujące system IFS Applications.

Nowa współpraca to połączenie eksperckiej wiedzy z zakresu BI firmy Qlik z dużymi możliwościami naszego oprogramowania – mówi Artur Buła, Managing Director w Novacura Poland.

W ramach współpracy partnerskiej Novacura Poland przygotowała ofertę rozwiązań bazujących na ofercie Qlik dla swoich obecnych i potencjalnych klientów z różnych sektorów.

Decyzję o poszerzeniu naszej oferty o rozwiązania właśnie tej firmy podjęliśmy na podstawie rosnących potrzeb naszych obecnych klientów – mówi Artur Buła. – Teraz analitycy biznesowi oraz managerowie, z którymi współpracujemy, dzięki dostępnym w Qlik szerokim analizom „what-if „oraz analizie predykcyjnej będą mogli budować wiele scenariuszy rozwoju firmy w oparciu o dane historyczne zbierane w systemie oraz te dostępne w czasie rzeczywistym – dodaje.

Zespół Novacura, posiadając w swoim portfolio tego typu rozwiązanie, może teraz bez przeszkód odpowiadać na zmieniające się zapotrzebowanie rynku w zakresie sprawnej analizy i wizualizacji danych, wspierając tym samym analizy cross i up-sellingowe, wyznaczanie trendów i sezonowości oraz złożoną segmentację klientów w analizach sprzedaży.

Źródło: Novacura

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING