Kategoria | Wiadomości

Najlepsze biura maklerskie w Polsce korzystają z rozwiązań Comarch

Dodany 09 października 2013 przez admin

Miesięcznik Forbes wraz ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych (SII) jak co roku opublikowały ranking najlepszych biur maklerskich w Polsce. Ponownie pierwsze trzy miejsca w kategorii „funkcjonalność platformy internetowej” zajęły Dom Maklerski BOŚ, Dom Maklerski BZ WBK oraz Biuro Maklerskie Alior Banku – autorem platformy internetowej w tych biurach jest Comarch.  

Inwestorzy oceniali domy maklerskie w siedmiu kategoriach. Dwie z nich, aż w połowie decydujące  o końcowej ocenie, związane są z funkcjonalnością i jakością  platformy internetowej.

–  Cieszy nas fakt, że możemy współpracować z czołówką biur maklerskich w Polsce. To nie tylko cenne doświadczenie, ale również znakomita rekomendacja dla Comarch jako dostawcy najlepszych internetowych platform transakcyjno-informacyjnych – podkreśla Tomasz Bogucki, Business Development Manager w Comarch. –  Współpraca Comarch z biurami maklerskimi ma już 15-letnią historię. Jesteśmy dumni z tego, że owocuje ona tak wymiernymi korzyściami biznesowymi dla naszych klientów. Zadowolenie inwestorów jest tego najlepszym wyrazem.

System Comarch Internet Investments oferuje najbogatszą na rynku funkcjonalność w zakresie dostępu do rachunku maklerskiego i specjalizowanych produktów inwestycyjnych. Dodatkowe moduły, takie jak dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym, serwisy informacyjne tworzone we współpracy z renomowanymi dostawcami danych, w połączeniu z nowoczesną i przyjazną technologią decydują o czołowej pozycji systemów Comarch.  Nieprzerwany rozwój oraz uzupełnienie oferty o innowacyjne rozwiązanie dla inwestorów na smartfony jest kluczem do pozostania liderem w kolejnych latach.

Źródło: Comarch

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING