Macrologic rozszerzył współpracę z firmą QlikTech

Dodany 07 lutego 2014 przez admin

Macrologic podpisał kolejną umowę partnerską z firmą QlikTech i uzyskał status dostawcy rozwiązań QlikView (Solution Provider). Dzięki temu spółka rozszerzyła swoją ofertę o produkty do analityki biznesowej współpracujące z różnymi systemami ewidencyjnymi, a także integrujące dane pochodzące z różnych źródeł (np. baz danych, arkuszy kalkulacyjnych, internetowych plików html).

Dbając o ciągły rozwój naszych produktów z zakresu controllingu i Business Intelligence, podjęliśmy decyzję o uzupełnieniu oferty o możliwość udostępniania rozwiązań QlikView nie tylko naszym klientom pracującym na Xpertisie, ale także tym przedsiębiorstwom, które wykorzystują inne systemy informatyczne czy też pozyskują dane do analiz z jeszcze innych źródeł. Tak istotne wzmocnienie oferty produktowej pozwoli nam coraz skuteczniej docierać do firm zainteresowanych większymi możliwościami analitycznymi — mówi Jarosław Witwicki, dyrektor sprzedaży i członek zarządu Macrologic SA.

Spółka Macrologic od blisko roku jest partnerem firmy QlikTech w zakresie współpracy OEM, która umożliwia integrację QlikView z rozwiązaniami z rodziny Xpertis w celu stworzenia szybkiego, przejrzystego i elastycznego narzędzia do raportowania.

W oparciu o platformę QlikView opracowaliśmy dla naszych klientów własne rozwiązania BI — mapki i lejki sprzedaży — wspierające zarządzanie sprzedażą począwszy od analizy potencjału rynku i planowania sprzedaży, poprzez bieżące monitorowanie wielkości sprzedaży w różnych regionach, po analizy efektywności pracy handlowców. Są to proste rozwiązania, które pozwalają na szybkie dotarcie do bieżących informacji, dostępnych w przyjaznej graficznej formie. Dlatego właśnie postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o moduł analityki biznesowej, który, w zależności od potrzeb klienta, będziemy elastycznie integrować z dowolnymi źródłami danych — dodaje Jarosław Witwicki.

Macrologic jest pierwszą w Polsce firmą, która posiada status podwójnego partnera — OEM i Solution Provider — amerykańskiej firmy QlikTech, producenta platformy QlikView.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING