Macrologic Gazelą Biznesu 2016

Dodany 14 stycznia 2017 przez admin

Spółka Macrologic, polski producent i dostawca systemów ERP, otrzymała tytuł „Gazeli Biznesu 2016”. Firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce.

Tytuł „Gazela Biznesu” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane co roku przedsiębiorstwom małej i średniej wielkości. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która przygotowuje go na zlecenie dziennika „Puls Biznesu”.

Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, bo potwierdza ono, że droga rozwoju, którą obraliśmy jest właściwa i przynosi realne korzyści — mówi Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz, prezes Macrologic SA.

Firma została doceniona przede wszystkim za szybki i dynamiczny rozwój. Miniony rok był dla Macrologic czasem świętowania jubileuszu 30-lecia działalności, odświeżenia wizerunku firmy oraz zmian w ofercie produktowej. Jesienią spółka wprowadziła na rynek pierwszy polski procesowy system ERP — Macrologic Merit, który już zyskał rozpoznawalność w branży, a firma konsekwentnie buduje jego markę wśród klientów. Równolegle spółka rozwija także swoje dotychczasowe autorskie rozwiązania wspomagające zarządzanie. O skuteczności realizowanych działań świadczą dobre wyniki przedsiębiorstwa, co w efekcie przełożyło się na przyznanie Macrologic tytułu Gazeli Biznesu.

Przy okazji warto zaznaczać, że firma co roku przeznacza 10 proc. swoich przychodów, a więc ok. 5-6 mln zł na badania i rozwój. Prezes spółki jest przekonana, że podobnie będzie w kolejnych latach.

Stawiamy na inwestycje, bo wiemy, że na dynamicznie rozwijającym się rynku liderami w swoich branżach będą tylko te przesiędbiorstwa, które ciągle się zmieniają i dostosowują do nowych wymagań klientów. Konkurencyjność i efektywność w działaniu podnosi się poprzez nieustanne ulepszanie i modyfikowanie własnej organizacji pracy. Do tego też przekonujemy naszych klientów — podkreśla Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz.

Ranking „Gazele Biznesu” został opublikowany już po raz 17. Redakcja „Pulsu Biznesu” określa mianem Gazel Biznesu te firmy, które charakteryzują się niezwykle szybkim rozwojem. Jako miarę rozwoju przedsiębiorstwa przyjęto procentowy przyrost jego obrotów osiągnięty w ciągu ostatnich trzech lat.

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING