Kategoria | Wiadomości

Kolejny sukces Tech Daty – kontrakt z gigantem branży telekomunikacyjnej

Dodany 01 lutego 2017 przez admin

Tech Data Corporation, światowy lider wśród dystrybutorów sprzętu i oprogramowania komputerowego, aktywnie rozwija swoją działalność również w ramach nowego działu organizacji – Tech Data Mobile. Efektem owego progresu jest kolejne już, po markach Samsung i D-Link, porozumienie zawarte z wiodącym producentem rozwiązań mobilnych – firmą Huawei.

Podpisanie umowy z Huawei Polska nastąpiło w styczniu 2017 roku. Kontrakt pomiędzy przedsiębiorstwami obejmuje pełne portfolio produktów konsumenckich azjatyckiej marki, w tym modemy, smartwatche, telefony komórkowe, smartfony, tablety oraz dedykowane im akcesoria. Jego postanowienia odnoszą się również do urządzeń, które obecnie pozostają w fazie projektowej i zostaną wprowadzone do oferty koncernu w przyszłości.

Odpowiedzialny za funkcjonowanie i rozwój Działu Mobile dystrybutora od strony biznesowej – w tym również za linię produktową marki Huawei – Maciej Jarmiński tak argumentuje zawarcie umowy pomiędzy dwoma liderami
w swoich branżach. – Poszerzenie oferty w tej kategorii stanowi obecnie jeden z zasadniczych kierunków rozwoju działalności Tech Daty Polska.  Firma Huawei jest jednym z wiodących producentów rozwiązań mobilnych na świecie, a także pierwszoligowym producentem w Polsce, zwłaszcza w odniesieniu do udziałów w otwartym rynku. Dlatego kontrakt z Huawei jest naturalną konsekwencją, a zarazem istotnym etapem wdrażania długofalowej strategii obranej przez spółkę. Istotnym czynnikiem w tym kontekście jest także pozycja Tech Daty na światowym rynku. Jako przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu jest ona gwarantem stabilności finansowej współpracy, co ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia zakładanych celów biznesowych obu firm – zauważa.

Źródło: Tech Data

 

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING