Klient UNIT4 TETA wyróżniony w konkursie „Liderzy Informatyki”

Dodany 08 października 2014 przez admin

Zarząd Portów Morskich Szczecin i Świnoujście został laureatem organizowanego od 18 lat przez Computerworld Polska prestiżowego konkursu „Liderzy Informatyki”. Przedsiębiorstwo otrzymało nagrodę specjalną Ministerstwa Gospodarki w kategorii „Sektor użyteczności publicznej”. Porty współpracują z UNIT4 TETA od 1999 roku.

Fakt, że firmy pracujące na naszym oprogramowaniu zdobywają prestiżowe wyróżnienia jest dla nas wielkim zaszczytem. To pokazuje, że najlepsi przedstawiciele kadry menedżerskiej w Polsce korzystają z systemów TETA i potrafią dzięki nim wspierać rozwój własnych biznesów.” – mówi Paweł Rodzoń, Menedżer ds. Kluczowych Klientów UNIT4 TETA.

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście opracował i wdrożył projekt 3,14_Port_Integrator. W jego skład wchodzą trzy elementy:

  • Portal korporacyjny info.port,
  • System DMS (Elo Proffesional) – służący jako cyfrowy magazyn dokumentów,
  • System UNIT4 TETA (TETA ERP) – dostarczający informacje o zasobach firmy oraz łatwą i przejrzystą pracę na tych danych.

„Cieszymy się, że nasz autorski projekt Port_Integrator jako finalista tegorocznego konkursu Lider Informatyki, otrzymał wyróżnienie Ministra Gospodarki za innowacyjne wykorzystanie technologii w gospodarce. Nasze rozwiązania portalowe, zintegrowane z systemem TETA ERP oraz DMS – ELO Professional, stanowiły o sukcesie całości projektu.” – komentuje Tomasz Laskowski, Kierownik Działu Informatyki w ZPMSiŚ.

Wyróżnienia otrzymują firmy oraz instytucje, w których zrealizowane projekty informatyczne przyniosły największe efekty biznesowe.

„Zgłoszony przez Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście projekt 3,14_Port_Integrator to modelowy przykład doskonale zrealizowanego wdrożenia, generującego wartość dodaną dla biznesu poprzez integrację szeregu wcześniej niezależnych platform. W efekcie wdrożenia zasadniczo zwiększyła się wydajność procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Sukces spinającego cały system portalu korporacyjnego info.port widać po tym, że korzystają z niego – w dedykowanym im zakresie – wszyscy pracownicy spółki – od szeregowych pracowników po zarząd.” – dodaje Piotr Pietruszyński, redaktor Computerworld. – „Budujący jest fakt, że tak doskonale wpisujący się w potrzeby biznesowe projekt, zrealizowany został przez spółkę Skarbu Państwa”.

Wchodzący w skład projektu system TETA ERP (dawniej TETA Constellation) to elastyczny i zintegrowany pakiet oprogramowania, który wspiera zmiany. Rozwija się wraz z firmą i usprawnia zarządzanie w kluczowych obszarach: finanse, kadry i płace, logistyka, produkcja i in.

Źródło: UNIT4TETA

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING