Kategoria | Wiadomości

Jak zwiększyć niezależność we wszystkich obszarach biznesu?

Dodany 21 czerwca 2013 przez admin

W Bukowinie Tatrzańskiej pod hasłem „Niezależność na każdym polu” odbyła się coroczna konferencja klientów firmy UNIT4 TETA. Członkowie zarządów, menadżerowie, specjaliści kilkudziesięciu średnich i dużych firm w Polsce mogli wysłuchać kilkunastu prelekcji poświęconych najnowszym rozwiązaniom webowym i mobilnym firmy, dającym większą niezależności w zarządzaniu procesami biznesowymi.

Głównym tematem pierwszego dnia konferencji była nowa wersja oprogramowania klasy ERP – Taurus. Dzięki obsłudze online nowych obszarów funkcjonalnych staje się ono dostępne dla coraz szerszej liczby użytkowników, którzy mogą samodzielnie obsługiwać znacznie większą niż do tej pory liczbę procesów. Niezależność podkreślają także kanały dostępu do systemu ERP przez Internet i urządzenia mobilne, gwarantujące dostęp do niego w dowolnym miejscu i czasie.

W trakcie konferencji mówiono także o platformach webowych i mobilnych jako nowoczesnym narzędziu do obsługi twardego HR, usprawnieniu magazynu z zastosowaniem urządzeń mobilnych, wyzwaniach HR a strategii firmy („Jak wspierać dział personalny w obliczu zmian”), a także o nowościach produktowych w ofercie UNIT4 TETA: narzędziach do integracji systemów (TIS) oraz do samodzielnego tworzenia funkcjonalności (TETA Orbita).

Dużym zainteresowaniem cieszył się również wykład eksperta zewnętrznego Marcina Juchniewicza, psychologa, trenera, właściciela Instytutu Mocy, który wykazał, iż pomimo że hasło „Niezależność na każdym polu” może budzić skojarzenia ze skazaniem człowieka na samodzielne, indywidualne podejmowanie wyzwań wcale tak nie jest… wręcz przeciwnie – niezależność jest niezwykle ważnym etapem do osiągnięcia satysfakcji – zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej.

Ponadto, w trakcie Konferencji, wyróżniono klientów UNIT4 TETA, którzy najchętniej i najszybciej wdrażali nowe technologie firmy w poprzednim i tym roku. Pamiątkowe statuetki Ambasadora Innowacji 2013 wręczono: Getin Noble Bank, Grene, Parker Hannifin, REMAK oraz Uniwersytetowi Mikołaja Kopernika.

Źródło: www.unit4teta.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING