Kategoria | Wiadomości

InsERT w Lidze Partnerów Ślęzy Wrocław

Dodany 25 sierpnia 2015 przez admin

Kolejna firma dołączyła do Ligi Partnerów Ślęzy Wrocław. Na współpracę z klubem zdecydował się InsERT, krajowy lider wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm.

– Dołączyła do nas bardzo uznana marka, jaką jest InsERT. Cieszę się, że przedstawiciele firmy dostrzegli potencjał współpracy z naszym klubem. Tym bardziej, że InsERT to wrocławskie przedsiębiorstwo, a zależy nam na integracji lokalnego biznesu wokół sportu dzieci i młodzieży – mówi Katarzyna Ziobro-Franczak, prezes zarządu 1KS-u Ślęza Wrocław. W ramach współpracy z klubem firma InsERT będzie wspierać przede wszystkim grupy młodzieżowe Ślęzy i rozwój najmłodszych sportowców z akademii

– Nie mam mentalności kibica, nie podzielam entuzjazmu z powodu kolejnej bramki, kosza, punktu. Nie wiem dlaczego tylu ludzi ogląda mecze piłki nożnej, skoro często ich wynik nie rozstrzyga się na boisku – mówi Bożena Szawlis, wiceprezes zarządu InsERT S.A. – InsERT Kibicuje klubowi Ślęza Wrocław, ponieważ nie traktujemy wyniku sportowego jako wartości samej w sobie. Zarówno dla nas, jak i dla ludzi zaangażowanych w działalność klubu, liczy się człowiek, przyjaźń, współpraca, współzawodnictwo. Chętnie wspieramy przedsięwzięcia i zaangażowanych w nie ludzi, którzy integrują różne środowiska, pracują na rzecz dzieci z biedniejszych rodzin, współodczuwają radość, jaką daje zwycięstwo, nawet gdy nie trafi na pierwsze strony gazet – podsumowuje Bożena Szawlis.

Obecnie w akademiach Ślęzy trenuje około tysiąc dzieci. Koszykarki należą do ścisłej czołówki w kraju w każdej kategorii wiekowej. Ostatnie lata przyniosły klubowi kilka medali mistrzostw Polski, a rokrocznie zespoły 1KS-u występują w finałach rozgrywek młodzieżowych.

Najmłodsi piłkarze powoływani są do reprezentacji Dolnego Śląska. Ich treningi prowadzą wykwalifikowani szkoleniowcy z licencjami UEFA. Zajęcia odbywają się we współpracy z innymi klubami i placówkami edukacyjnymi w wielu rejonach Wrocławia i miejscowościach ościennych, takich jak Żórawina, Smolec czy Mokronos.

InsERT S.A., z siedzibą we Wrocławiu, jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał blisko 600 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

Źródło: InsERT

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING