iKsięgowość24 zwiększa funkcjonalność biura rachunkowego również Kancelarii Doradztwa Podatkowego ADACTA

Dodany 11 września 2014 przez admin

Każdy podmiot gospodarczy działający w zakresie księgowości, a także korzystający z systemu Comarch ERP Optima w wersji dla biur rachunkowych, może zostać członkiem internetowej społeczności iKsięgowość24. Ta nowoczesna usługa stworzona została z myślą o biurach rachunkowych chcących podążać za współczesnymi nurtami technologicznymi. Jak pokazuje przykład Kancelarii Doradztwa Podatkowego ADACTA, nie tylko  usprawnia prowadzenie biura, ale także ułatwia znalezienie go przez Klientów w sieci internetowej.

 Biuro rachunkowe, które zdecyduje się na dołączenie do społeczności iKsięgowość24, uzyskuje w ten sposób bardzo istotne korzyści.

 Najważniejsza z nich polega na tym, że biuro rachunkowe automatycznie po zarejestrowaniu się na portalu zyskuje nowych klientów. Wszystko to, dzięki możliwości stworzenia własnej, niepowtarzalnej wizytówki prezentującej jego ofertę oraz kompetencje. Dostępna w serwisie wyszukiwarka umożliwia Klientom skuteczne odnalezienie danego podmiotu. Potwierdzają to słowa Sylwii Krawczyk z Kancelarii Doradztwa Podatkowego ADACTA: „iKsięgowość24.pl to portal odwiedzany przez klientów poszukujących biura rachunkowego. Indywidualna wizytówka pozwala zaprezentować nasze biuro, a klientom skontaktować się z nami. Wśród poszukujących przeważają przedsiębiorstwa korzystające z aplikacji Comarch. Dajemy im możliwość korzystania z internetowej wymiany dokumentów, przez co nasza oferta jest celniejsza.” Co więcej, każdy klient danego podmiotu może zostawić swoje referencje lub skomentować jakość wykonywanych usług.

 Kolejną istotną korzyścią płynącą z członkostwa w iKsięgowość24 jest możliwość usprawnienia pracy biura rachunkowego poprzez nieodpłatne udostępnienie online swoim Klientom programu do fakturowania sprzedaży – Comarch ERP iFaktury24. Jak zauważa Sylwia Krawczyk, aplikacja nie tylko oszczędza czas, ale także zmniejsza koszty pracy: „Każdemu klientowi naszego biura nieodpłatnie udostępniamy wygodną aplikację online do wystawiania faktur sprzedaży – Comarch ERP iFaktury24. Dzięki temu programowi po zakończeniu miesiąca możemy zaimportować wszystkie dokumenty do Optimy, bez konieczności ich ręcznego wprowadzania. Oszczędzamy czas i pieniądze, a klienci dostają od nas atrakcyjny gratis.”

 Korzystając z iKsięgowość24, dbamy również o bezpieczeństwo danych swojego biura rachunkowego.  Wszystko to dzięki programowi iBard24 zabezpieczającemu używane pliki i bazy danych. Aplikacja ta tworzy automatycznie kopie bezpieczeństwa zgodnie z ustalanym harmonogramem, natomiast cały proces przebiega w tle, bez niczyjej ingerencji. Ponadto, korzystanie z kopii zapasowych jest możliwe z każdego miejsca na świecie. Odtworzenie utraconych baz danych klientów czy gotowych, ale niezłożonych sprawozdań finansowych to nierzadko kosztowna operacja. W ramach pakietu iKsięgowość24 korzystamy z usługi iBard24 – automatycznej kopii bezpieczeństwa wykonywanej online. Raz ustalamy harmonogram, potem kopie tworzą się same. Nasze dane są zabezpieczone na serwerach Comarch i szybko dostępne w razie potrzeby.– ocenia Sylwia Krawczyk.

Źródło: Comarch

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING