Kategoria | Wiadomości

Tagi | , ,

IFS określony mianem lidera w raporcie firmy Gartner dotyczącym systemów ERP pojedynczej instancji dla sektora średnich przedsiębiorstw zorientowanych na rozwiązania produkcyjne

Dodany 09 października 2013 przez admin

Korporacja IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że jako producent oprogramowania IFS Applications 8™ została określona mianem lidera w raporcie Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies* opracowanym przez firmę analitycznę Gartner. Raport dotyczy systemów ERP pojedynczej instancji przeznaczonych dla średnich przedsiębiorstw zorientowanych na rozwiązania produkcyjne.

Firma Gartner określa firmy, które znalazły się w kwadrancie liderów, w następujący sposób: „Produkty liderów systemów ERP dla sektora średnich przedsiębiorstw charakteryzują się szeroką gamą użytecznych funkcjonalności i spełniają kluczowe wymagania użytkowników. Firmy te, choć często nie są największymi graczami na rynku pod względem przychodów, oferują sprawdzone rozwiązania i mogą się pochwalić wysoką dynamiką wzrostu udziału w rynku. Mają również jasno określoną strategię rozwoju bieżących rozwiązań i przekształcania ich w aplikacje kolejnej generacji przy minimalnym poziomie niedogodności dla klientów”.

„Bardzo nam miło, że zostaliśmy uznani za lidera tego sektora” — mówi Alastair Sorbie, prezes korporacji IFS. „Wprowadzenie na rynek systemu IFS Applications 8 w 2012 roku pozwoliło naszym klientom skorzystać z różnych usprawnień, wprowadzonych w takich obszarach, jak interfejs użytkownika, zarządzanie mobilnym personelem, analityka biznesowa, przetwarzanie w chmurze i prowadzenie działalności na skalę globalną. Nasi klienci na całym świecie mogą skorzystać z najwyższej klasy usług z zakresu wdrożenia i wsparcia, świadczonych bezpośrednio przez firmę IFS lub przez nasz coraz szerszy ekosystem partnerów − globalnych integratorów systemów”.

„Nasza strategia, ukierunkowanie na jakość oraz oferowanie klientom tego, co naprawdę pomaga im w prowadzeniu działalności, zyskują coraz szersze uznanie rynku i są dostrzegane przez analityków, którzy uwzględniają w swoich analizach lojalność naszych klientów i nasze ostatnie wyniki ogłoszone w lipcu. Przykładem może być raport Magic Quadrant, opracowany przez firmę Gartner” — twierdzi Sorbie.

*Gartner, Inc., Magic Quadrant for Single-Instance ERP for Product-Centric Midmarket Companies, Christian Hestermann i in. Data: 11 września 2013.

Źródło: IFS

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING