Kategoria | Wiadomości

Tagi | , , ,

IFS Applications wiodącym oprogramowaniem do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa w sektorze ropy i gazu

Dodany 28 czerwca 2013 przez admin

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, została uznana przez organizację ARC Advisory Group za najważniejszego dostawcę oprogramowania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i usługami serwisowymi w terenie (FSM) dla sektora ropy i gazu. ARC Advisory Group to czołowa firma z sektora badań i doradztwa w zakresie technologii informatycznych dla przemysłu i infrastruktury.

W opublikowanym niedawno dokumencie „Enterprise Asset Management and Field Service Management, Market Analysis and Forecast through 2017”, stanowiącym analizę rynku zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa i serwisem w terenie uzupełnioną o prognozy jego rozwoju do roku 2017, firma ARC Advisory Group przyznała firmie IFS status czołowego dostawcy dla globalnego sektora ropy i gazu.

„Specyfika sektora ropy i gazu wymaga bezwzględnej dbałości o stabilność majątku trwałego (AIM)” — mówi dyrektor firmy ARC ds. badań w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw, Ralph Rio. „Polityka ustalania cen produktów naftowych wiąże się z koniecznością nieustannej kontroli kosztów przy jednoczesnym zapobieganiu katastrofalnym w skutkach awariom poszczególnych klas obiektów i urządzeń, w tym platform wiertniczych i rurociągów”.

„Pozycją lidera wśród dostawców oprogramowania dla sektora ropy i gazu, którą uznała teraz firma ARC, cieszymy się już od wielu lat” — mówi wiceprezes oddziału IFS North America ds. zarządzania energią i majątkiem przdsiebiorstwa, Patrick Zirnhelt. „Nawiązywanie nowych kontaktów oraz rozszerzanie współpracy z obecnymi klientami, głównie z sektora morskiego przemysłu wydobywczego i sieci gazociągowych, jeszcze tę pozycję umacnia. Kluczem do sukcesu są specjalistyczne funkcjonalności, dostosowane do wymagań sektora ropy i gazu”.

Źródło: www.ifsworld.com

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING