Kategoria | Wiadomości

Hicron Polskim Czempionem

Dodany 28 listopada 2013 przez admin

Wrocławska firma IT, Hicron, dołączyła do prestiżowego grona Polskich Czempionów. To wyróżnienie jest przyznawane firmom o zasięgu globalnym, wywodzącym się z Wrocławia i okolic. Dla Hicron to wyraz uznania dotychczasowych osiągnięć, zaś dla klientów firmy – potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług.

Pomysłodawcą „Polskich Czempionów” jest Miasto Wrocław, zaś koordynatorem – Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW). Program wystartował w 2011 roku; latem podjęto decyzję o przedłużeniu pilotażu na kolejne trzy lata oraz o akcesie nowych firm. Wśród nich znalazł się także Hicron, dostawca rozwiązań IT, w tym systemów klasy ERP.

Udział w programie to dla nas ogromne wyróżnienie. Hicron ma rodowód wrocławski, lecz działamy globalnie, tworząc spółki np. w krajach skandynawskich i Szwajcarii. Współpracujemy z klientami z całego świata, więc tytuł Czempiona jest dla nas potwierdzeniem dobrze obranej drogi biznesowej, a także szansą na dalszy rozwój – mówi Remigiusz Efinowicz, Managing Partner w firmie Hicron.

Polski Czempion oferuje silne wsparcie nie tylko wrocławskim firmom. W 2012 roku program został pod patronatem PwC i PAIiIZ rozszerzony na inne miasta. Deklarację przystąpienia podpisali przedstawiciele sześciu województw oraz sześciu miast, w tym Poznania, Gdańska, Katowic oraz Szczecina.

Ideą „Polskiego Czempiona” jest wsparcie polskich przedsiębiorstw w procesie internacjonalizacji, ekspansji międzynarodowej i budowie prawdziwie globalnych marek. Hicron jest liderem w branży IT należącej do najbardziej dynamicznych i perspektywicznych dziedzin dzisiejszej gospodarki. Firma od lat dumnie reprezentuje Wrocław na arenie międzynarodowej i mam nadzieję, że tytuł Czempiona okaże się motywacją do kolejnych sukcesów – mówi Dariusz Ostrowski, Prezes ARAW.

Źródło: Hicron

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING