Kategoria | Wiadomości

Firma IT.integro nawiązała współpracę z dostawcą oprogramowania Document Capture – Continia Software A/S

Dodany 07 września 2015 przez admin

IT.integro oraz duńska firma Continia Software A/S podpisały umowę o współpracy. Na jej mocy, polski Partner Microsoft Dynamics NAV stał się oficjalnym dystrybutorem produktów Continia w Polsce.

Wśród produktów oferowanych przez duńską firmę znajduje się oprogramowanie do zarządzania dokumentami (Document Capture), płatnościami (Payment Management), korespondencją e-mail (Document Output) oraz wydatkami (Expense Management).

Poprzez podpisaną umowę, chcemy zaoferować wszystkim użytkownikom systemu Microsoft Dynamics NAV w Polsce dostęp do naszych produktów. Jesteśmy dumni ze współpracy nawiązanej z IT.integro i wierzymy, że przyczyni się ona do podniesienia wiedzy oraz sprzedaży produktów Continia”, powiedział Henrik Laerke, CEO, Continia A/S.

Jednym z ciekawszych rozwiązań oferowanych przez firmę Continia jest Document Capture. Jest to oprogramowanie służące do skanowania, rejestracji i archiwizacji dokumentów w przedsiębiorstwie. To nowoczesne rozwiązanie biznesowe, oparte na technologii OCR (ang. Optical Character Recognition), usprawniające procesy administracyjne. Document Capture jest w pełni zintegrowane z systemem ERP – Microsoft Dynamics NAV.

Cenimy sobie produkty Continia, które wyróżniają się wysoką jakością i elastycznością. Dlatego z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą Continia A/S w zakresie sprzedaży produktów Document Capture”. – poinformował Piotr Śledź, Prezes Zarządu, IT.integro.

Firma IT.integro już wcześniej wdrażała rozwiązanie Document Capture w polskich firmach. Z rozwiązania korzystają między innymi: wydawnictwo Egmont S.A., producent i dostawca pomp do różnych branż – Wilo Polska Sp. z o.o., producent mebli Trio Line Polska Sp. z o.o.

Źródło: IT.integro

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING