enova na międzynarodowej konferencji SKwP

Dodany 26 czerwca 2013 przez admin

Firma Soneta Sp. z o.o., producent oprogramowania do zarządzania i księgowości – enova, została sponsorem międzynarodowej konferencji organizowanej przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, która odbędzie się 28.06.2013 r. w Warszawie. Podczas tego spotkania, firmy zainaugurują swój wspólny projekt.

Mając na uwadze ogromną rolę, jaką w gospodarce poszczególnych krajów pełnią małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) oraz chcąc włączyć się w nurt debaty na temat doskonalenia przepisów i regulacji dotyczących tego sektora przedsiębiorstw, SKwP organizuje konferencję pod hasłem: „Rachunkowość szyta na miarę małych i średnich przedsiębiorstw. Punkt widzenia interesariuszy”. Wydarzenie to jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Europejskiej Federacji Księgowych i Audytorów Małych i Średnich Przedsiębiorstw (EFAA). Organizacje pragną zwrócić uwagę na potrzebę tworzenia norm prawa związanego z rachunkowością, wyłącznie z uwzględnieniem ich specyfiki, a nie w drodze upraszczania prawa obowiązującego przedsiębiorstwa duże i wielkie. Patronat honorowy nad konferencją objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Finansów. Do tak zacnego grona dołączyła firma Soneta Sp. z o.o., która sponsoruje wydarzenie oraz, za pośrednictwem swojego portalu ksiegowiprzyszlosci.pl, obejmuje patronatem medialnym konferencję.

Oprócz prelegentów, na konferencji wystąpi dr Teresa Cebrowska, wiceprezes Zarządu Głównego SKwP, która wraz z Jadwigą Wojtas, dyrektorem ds. produkcji i rozwoju z firmy Soneta Sp. z o.o., zdradzą szczegóły wspólnie organizowanego projektu, którego celem będzie znalezienie… Księgowych Przyszłości! Podczas konferencji przedstawiony zostanie również raport z badania przeprowadzonego przez portal ksiegowiprzyszlosci.pl: „Kim jest współczesny księgowy?”, a także przedstawiciele obu firm, wspólnie złożą życzenia wszystkim księgowym, z okazji ich obchodzonego w czerwcu święta.

Źródło: www.enova.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING