Kategoria | Wiadomości

Comarch ponownie w gronie zwycięzców rankingu IT@BANK

Dodany 24 listopada 2015 przez admin

Już po raz ósmy z rzędu Comarch zdobywa trofea w dorocznym rankingu IT@BANK wyłaniającym najlepsze firmy informatyczne, które świadczą usługi na rzecz banków komercyjnych i spółdzielczych. Tym razem szczególnie doceniono nas za potencjał rozwojowy.

IT@BANK to największa konferencja w Polsce poświęcona trendom technologicznym w sektorze finansowym i gromadząca grono decydentów IT z banków, firm ubezpieczeniowych, SKOK-ów oraz firm technologicznych.

Przygotowują ją wspólnie od dekady redakcja „Miesięcznika Finansowego BANK” – magazynu z 20-letnią tradycją przeznaczonego dla kadry menedżerskiej ze środowiska finansowego, Rada Bankowości Elektronicznej oraz Forum Technologii Bankowych przy ZBP.

Zwieńczenie konferencji stanowi gala wręczenia nagród dla najbardziej godnych uwagi podmiotów z branży IT na rynku polskim pracujących na potrzeby instytucji finansowych.

W tym roku firma Comarch została nagrodzona podwójnie: za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii „potencjał rozwojowy” oraz drugiego – w rankingu głównym IT@BANK. Wyróżniono nas spośród 48 firm, które zgłosiły swój udział w wydarzeniu.

Podobnie jak w ubiegłych latach pod uwagę brana była m.in. wysokość przychodów spółek informatycznych, udział przychodów z sektora finansowego i publicznego, liczba produktów z danego segmentu rynku, liczba zatrudnionych i wielkość portfela klientów.

Gala wręczenia nagród odbyła się 19 listopada br. w warszawskim hotelu Hilton i zgromadziła około 400 osób ze świata finansów i informatyki.  Statuetki w imieniu firmy Comarch odebrali dyrektorzy handlowi Przemysław Drzymała i Jacek Kwaśnik.

Źródło: Comarch

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING