Kategoria | Wiadomości

Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz nominowana do nagrody Postać Rynku IT

Dodany 07 maja 2017 przez admin

W organizowanym przez CRN Polska plebiscycie, Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz, prezes spółki Macrologic SA dostarczającej zaawansowane technologicznie systemy ERP, otrzymała nominację w kategorii Postać Rynku IT. O wyborze zwycięzcy zdecyduje internetowe glosowanie, które potrwa do 7 maja.

Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz od 5 lat pełni funkcje Prezesa Zarządu Macrologic SA. Z firmą związana jest od 20 lat. W tym czasie przeszła wszystkie szczeble kariery co umożliwiło jej holistyczne spojrzenie na kwestie zarządcze i identyfikację kluczowych procesów zachodzących w firmie. To spojrzenie na organizację przez pryzmat procesów pomogło jej nie tylko ją usprawnić, ale przede wszystkim dało impuls do stworzenia w ubiegłym roku pierwszego, w 100 proc. polskiego procesowego systemu ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw, Macrologic Merit. Produkt ten w 2016 otrzymał szereg wyróżnień, w tym nagrodę Gazety Finansowej, jako  „Najlepszy Produkt dla Biznesu 2016” w kategorii oprogramowanie. Macrologic Merit znalazł się także w zestawieniu 15 najbardziej innowacyjnych produktów i usług w rankingu „Innowacyjna Firma 2016” magazynu Home&Market.

System oparty jest na zarządzaniu procesowym, czyli zmienia sposób patrzenia na firmę przez pryzmat silosów, na rzecz efektywnego zarządzania procesami zachodzącymi w firmie (umożliwia spojrzenia na nią  „z lotu ptaka”).  Dzięki temu firmy mogą być bardziej elastyczne, szybciej reagować i wdrażać zmianę. System umożliwia też pracę w chmurze i jest oparty w całości o polską bazę danych MacroBASE, również stworzoną przez Macrologic. Dzięki temu jest nie tylko stabilny i zgodny z najwyższymi standardami bezpieczeństwa danych, ale także umożliwia szybsze wprowadzanie zmian, zgodnie z potrzebami organizacji, co również wpływa na wzrost konkurencyjności danej firmy.

Ubiegły rok był dla nas przełomowy. Świętowaliśmy bowiem 30-lecie, istnienia, kontynuując stabilny wzrost mimo zawirowań na rynku. Firma rokrocznie zwiększa liczbę klientów stale podnosi swoje przychody, utrzymując tę tendencję pomimo zwiększonej konkurencji ze strony firm zagranicznych. To bez wątpienia wynik ciężkiej pracy całego zespołu, którym mam przyjemność kierować. To właśnie im chciałam dedykować tę nominację – mówi Barbara Skrzecz-Mozdyniewcz.

Aby oddać głos w plebiscycie wystarczy zalogować się na stronie CRN i kliknąć w link:

https://www.crn.pl/artykuly/wydarzenia/plebiscyt-crn-polska-glosowanie-1

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING