Kategoria | Wiadomości

Asseco podpisało 4-letni kontrakt z KRUS

Dodany 12 maja 2014 przez admin

8 maja 2014 roku Asseco Poland zawarło umowę z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) na utrzymanie i rozwój systemu Workflow. Wartość kontraktu, który będzie realizowany przez okres czterech lat, wynosi blisko 20 mln zł netto.

 System Workflow stanowi warstwę integrującą systemy dziedzinowe używane przez KRUS, czyli systemy do obsługi ubezpieczeń oraz świadczeń, a także system do zarządzania obiegiem dokumentów i archiwizacji. Automatyzacja procesów biznesowych oraz zastosowanie architektury SOA umożliwiło konsolidację i optymalizację dostępu do zasobów KRUS. Rozwiązanie pozwala m.in. na kompleksowe i scentralizowane zarządzanie tożsamością użytkowników oraz na wymianę danych z instytucjami zewnętrznymi.

 – Asseco Poland jest sprawdzonym partnerem dla instytucji związanych z rolnictwem. Z naszych rozwiązań korzysta Agencja Nieruchomości Rolnych, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz jej rumuński odpowiednik. Know-how w zakresie technologii wytwarzania oprogramowania, prowadzenia projektów wdrożeniowych, ale także i w zakresie merytorycznym to główna wartość, jaką wnosimy do kontraktów realizowanych na rzecz instytucji z sektora rolniczego – mówi Paweł Piwowar, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland.

 Asseco Poland wykonało system Workflow dla KRUS jako zwycięzca międzynarodowego przetargu rozstrzygniętego w 2009 roku. Był to bardzo złożony projekt, który został sfinansowany z funduszy Banku Światowego. Asseco dokonało integracji systemów w KRUS tak, aby działały one niczym system centralny jednorodny w skali całego kraju. Obecnie z systemu Workflow zbudowanego przez Asseco korzysta kilka tysięcy pracowników KRUS, którzy obsługują blisko 2 mln rolników.

 W 2010 roku Asseco wygrało międzynarodowy przetarg konkurencyjny na dostawę systemu archiwizacji dla KRUS. System Archiwum umożliwia dostęp do spójnych informacji poprzez jednolite mechanizmy ewidencjonowania i archiwizowania dokumentów.

Źródło: Asseco

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING