Kategoria | Wiadomości

Altkom Akademia Partnerem Edukacyjnym SAP Polska

Dodany 27 lutego 2015 przez admin

Altkom Akademia oraz SAP Polska podpisały umowę o współpracy w zakresie autoryzowanych szkoleń z obszaru oprogramowania biznesowego. Nowa oferta skierowana jest do osób uczestniczących we wdrożeniach systemów informatycznych oferowanych przez SAP Polska.

“Projekt współpracy z SAP Polska wpisuje się w plany rozwojowe Altkom Akademii w zakresie oferty szkoleń dla biznesu. Poszerza naszą propozycję o produkty jednego z najczęściej używanych przez duże i średnie firmy dostawcy oprogramowania – w obszarach aplikacji biznesowych, rozwiązań analitycznych czy technologii baz danych.” – mówi Szymon Rówiński, Business Development Manager w Altkom Akademii S.A.

Szkolenia skierowane są do osób uczestniczących we wdrożeniu, użytkowników kluczowych, kadry zarządzającej, użytkowników końcowych oraz specjalistów IT – administratorów systemów i programistów. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów – praktyków w zakresie rozwiązań oprogramowania biznesowego SAP. Pierwsze autoryzowane szkolenia, Altkom Akademia wprowadziła już w styczniu br. Oferta jest na bieżąco aktualizowana i poszerzana o kolejne obszary zastosowań rozwiązań oferowanych przez SAP Polska dla biznesu.

“Z naszych obserwacji wynika, że kluczowym elementem rozwoju informatycznego firm są szkolenia, które poszerzają wiedzę pracowników o nowe umiejętności związane z wykorzystaniem wprowadzanych systemów informatycznych. Autoryzowane szkolenia dla różnych grup odbiorców systemu są nieodzownym krokiem zarządzania zmianą organizacyjną w firmie, a współpraca z Altkom Akademia zapewni jeszcze łatwiejszy do nich dostęp.” – mówi Ewa Drozd, Dyrektor Pionu Edukacji SAP dla Europy Centralnej i Wschodniej.

Partnerska współpraca obu firma obejmuje pełną gamę produktów edukacyjnych SAP.

Źródło: SAP

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING