7Technology wdraża platformę Webcon BPS u największego dostawcy wołowiny dla sieci McDonald’s

Dodany 07 grudnia 2015 przez admin

OSI Food Solutions Germany GmbH to firma należąca do światowego koncernu amerykańskiego OSI Group dostarczającego mięso i wyroby garmażeryjne na całym świecie, między innymi dla sieci McDonald’s, wybrała platformę Webcon BPS do obsługi procesu wniosku zamówień kosztowych i inwestycyjnych. Wdrożenie przeprowadził partner Webcon – firma 7Technology.

OSI Food Solutions Germany GmbH jako firma pilotująca w grupie zdecydowała się na rozwiązanie usprawniające proces przepływu wniosków zamówień, aby zoptymalizować czas przeznaczany na obsługę wniosku zamówień i uzyskać pełną kontrolę nad ścieżką dokumentów w firmie – od ich wpłynięcia, rejestracji, poprzez akceptację, aż do zatwierdzenia wniosku. Dzięki temu managerowie na szczeblu lokalnym, europejskim i amerykańskim będą mieli nieograniczony wgląd do dokumentów w każdej chwili i z każdego miejsca, co przyspieszy proces decyzyjny i zapobiegnie niepotrzebnym przestojom hamującym realizację zobowiązań.

Proces wniosków zamówień został przygotowany w taki sposób, by mógł być wykorzystany we wszystkich europejskich spółkach Grupy OSI. Grupa działa w trzynastu europejskich krajach.

Wdrożenie systemu Webcon BPS w OSI Food Solutions Germany GmbH przeprowadziła firma 7Technology, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla zakładów produkcyjnych i usługowych, przede wszystkim sektora rolno-spożywczego.

Zostaliśmy partnerem firmy Webcon dwa lata temu i dziś widać, że był to bardzo dobry krok. Potwierdza to także nasze wdrożenie w Grupie OSI. Webcon BPS – topowe oprogramowanie z zakresu Business Process Management – pozwala nam konkurować na rynkach międzynarodowych – mówi Tomasz Stefaniak, członek zarządu w 7Technology.

Cieszymy się, że kolejny międzynarodowy klient będzie korzystał z naszego autorskiego rozwiązania. To tylko potwierdza, że Polska może być liderem zmian technologicznych, a Webcon BPS spełnia wysokie oczekiwania użytkowników na całym świecie. Udowodniło to już zdobycie prestiżowej nagrody na konferencji European Sharepoint Conference, podczas której Webcon BPS został wybrany przez użytkowników najlepszym rozwiązaniem na SharePoint w Europie – komentuje Łukasz Wróbel, Head of Business Development w Webcon.

Źródło: Webcon

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING