Kategoria | Webinaria

Zobacz interfejs pierwszego polskiego procesowego ERP. Macrologic zaprasza na webinarium

Dodany 05 grudnia 2016 przez admin

Jakie korzyści daje firmie innowacyjne oprogramowanie wspierające zarządzanie procesowe, jak przebiega jego wdrożenie w organizacji i na czym polega codzienna praca z taką aplikacją tego będzie można dowiedzieć się od ekspertów Macrologic SA, polskiego dostawcy systemów ERP podczas bezpłatnego webinarium organizowanego 7 grudnia br.

Badania, które zleca cyklicznie Macrologic SA są drogowskazem dla firm, które myślą perspektywicznie, a więc chcą poprawić efektywność swojego działania i nie boją się stanąć w szranki z konkurencją na dynamicznie rozwijającym się rynku. Ich wyniki dowodzą, że sprawność organizacyjną, satysfakcję klientów i wymierne korzyści zapewnia w dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej zmiana modelu zarządzania z tradycyjnego na horyzontalny i zastosowanie nowoczesnych narzędzi IT.   Obecnie na rynku zdecydowanie najlepiej radzą sobie te organizacje, które koncentrują się na procesach oraz zarządzają nimi. Za sprawą coraz większej sprawności biznesowej mogą uzyskiwać coraz lepsze wyniki, a tym samym dynamicznie się rozwijać i osiągać sukcesy — podkreśla Sławomir Lustyk, ekspert Macrologic SA. Chcąc więc przekonać liderów firm funkcjonujących na krajowym rynku do zarządzania procesowego, organizujemy webinarium, na którym opowiemy o organizacji horyzontalnej oraz o Macrologic Merit, czyli pierwszym polskim procesowym systemie klasy ERP  — dodaje.

Czym jest Macrologic Merit? To najnowszy produkt spółki Macrologic wspierający zarządzanie procesowe i przygotowany specjalnie z myślą o średnich i dużych firmach. System został tak skonstruowany, by osoba bez fachowej wiedzy informatycznej, a jedynie po wcześniejszym przeszkoleniu, mogła samodzielnie modelować i zmieniać procesy. Dzięki temu koszt utrzymania oprogramowania jest nieporównywalnie mniejszy od cen podobnych narzędzi IT oferowanych przez zagranicznych gigantów informatycznych. Nowe rozwiązane od Macrologic uwzględnia także specyfikę działania w polskiej rzeczywistości gospodarczej, zwłaszcza w zakresie prawa (np. dostosowany jest do przesyłania danych w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego).

Bezpłatne webinarium na temat pierwszego polskiego procesowego systemu ERP odbędzie się 7 grudnia 2016 r. o godzinie 10:00. Poprowadzi je Sławomir Lustyk, wieloletni praktyk IT z Macrologic, który zademonstruje w praktyce sposób działania i możliwości nowego systemu. Na webinarium organizowane przez Macrologic można zapisać się pod adresem: http://www.webinar.macrologic.pl/

Źródło: Macrologic

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING