Kategoria | Webinaria

Save the date! Wirtualny Red Hat Summit startuje już 28 kwietnia!

Dodany 23 kwietnia 2020 przez admin

Firma Red Hat serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym, wirtualnym wydarzeniu Red Hat Summit 2020 Virtual Experience.

Podczas tego wirtualnego wydarzenia uczestnicy i dziennikarze będą mieli okazję poznać kadrę kierowniczą Red Hat, liderów rynku open source i przedstawicieli najbardziej innowacyjnych klientów, w tym Ford Motor Company, Turkcell, Microsoft, Verizon, Credit Suisse czy Intel.

Red Hat Summit 2020 Virtual Experience rozpocznie się wystąpieniem otwierającym we wtorek, 28 kwietnia w godzinach 15:00-16:00 czasu polskiego. Aby wziąć w nim udział, należy dokonać bezpłatnej rejestracji pod linkiemhttps://reg.summit.redhat.com/account/create

Tuż po otwarciu nowy prezes Red Hat, Paul Cormier, oraz Matt Hicks, wiceprezes wykonawczy ds. produktów i technologii, będą gospodarzami konferencji prasowej. Opowiedzą na niej o nowościach, które zostaną zaprezentowane podczas Red Hat Summit. Zakończy się ona sesją Q&A. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w sesji pytań proszone są o wcześniejsze zarejestrowanie się pod tym adresem: https://bit.ly/3a4Ywg5

Podczas Red Hat Summit 2020 Virtual Experience odbędzie się szereg paneli dyskusyjnych i konferencji prasowych, podczas których zarówno specjaliści jak i klienci firmy Red Hat poruszą takie tematy jak Edge Computing, Hybrid Cloud, Kubernetes i Red Hat Enterprise Linux. Pełny harmonogram konferencji i paneli dyskusyjnych prezentujemy poniżej.

Poza dedykowaną ścieżką medialną, przygotowaliśmy pełny program spotkań, mini-sesji czy paneli dyskusyjnych. Wszystkie one zostaną nagrane i będą dostępne także po zakończeniu całego wydarzenia. Kompletny katalog wszystkich zaplanowanych wydarzeń dostępny jest tutaj: https://summit.redhat.com/conference/sessions .

Chcemy, aby każdy miał możliwość jak najlepszego skorzystania z wirtualnego wydarzanie, jakim będzie tegoroczny Red Hat Summit 2020 Virtual Experience. Jeśli chcą Państwo porozmawiać bezpośrednio z wybranym ekspertem lub klientem Red Hat, prosimy o kontakt.

Red Hat Summit 2020 Virtual Experience: Panele medialne

 

Wtorek, 28 kwietnia

——————————

Przegląd nowości + pytania i odpowiedzi: 16:00 do 17:30 CET

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o nowościach, które prezentowane będą podczas Red Hat Summit. Paul Cormier i Matt Hicks odpowiedzą na wszelkie pytania.

Paneliści Red Hat:

Paul Cormier, prezes i dyrektor generalny

Matt Hicks, executive vice president, Product and Technologies

——————————

Edge computing: 17:30 do 18:30 CET

Dowiedz się więcej o nowoczesnych technologiach obliczeniowych i o tym, jak Red Hat wspiera światu biznesu w najlepszym wykorzystaniu zalet Edge computingu. Eksperci Red Hat podzielą się swoimi przemyśleniami na temat krytycznej roli open source, a także, jak Red Hat OpenShift i Red Hat OpenStack Platform pomogają klientom i partnerom na całym świecie w zaspokojeniu ich przyszłych potrzeb w zakresie przetwarzania danych.

Paneliści Red Hat:

Nick Barcet, senior director, Technology Strategy
Joe Fitzgerald, vice president and general manager, Management Business Unit
Susan James, senior director, Telecommunications Strategy

Klienci:

Aykut Demirkol, broadband services manager, Telco Cloud, Turkcell

——————————

Hybrydowa chmura: 18:30 do 19:30 CET

Dowiedz się o ewolucji otwartej chmury hybrydowej i o tym, jakich zmian spodziewa się Red Hat na tym rynku w 2020 roku. Nasi specjaliście pokażą, w jaki sposób Red Hat wspiera chmurę hybrydową dzięki technologiom, które zapewniają spójne podstawy dla każdego wdrożenia chmury. Opowiemy także o wskazówkach dotyczących rozwoju strategii chmury hybrydowej oraz o tym, w jaki sposób organizacje mogą zabezpieczyć swoje zróżnicowane środowiska.

Paneliści Red Hat:

Mike Evans, vice president, Technical Business Development
Joe Fernandes, vice president and general manager, Core Cloud Platforms
Mike Ferris, vice president, Strategy, Products and Technologies
Chris Wright, chief technology officer

——————————

Kubernetes: 19:30 do 20:30 CET

Jako podstawa nowoczesnych aplikacji cloud-native, Kubernetes jest dziś równoznaczny z hybrydowymi i wielochmurowymi środowiskami, w których przenośność, spójność, bezpieczeństwo i automatyzacja są kluczowymi czynnikami sukcesu. Niewiele technologii miało tak duży wpływ na tempo innowacji i cyfrowych przemian, jak właśnie kontenery Linux i Kubernetes.

Ten panel poświęcony jest badaniu dalekosiężnego wpływu Kubernetes na technologię i biznes, zgłębianiu realiów jego funkcjonowania w produkcji i przewidywania na temat tego, dokąd zmierza ta technologia.

Paneliści Red Hat:

Clayton Coleman, solutions architect, Containerized Application Infrastructure
Scott McCarty, principal product manager, Containers
Brian Gracely, senior director, product strategy, OpenShift

Klienci:

Satish Puranam, technical specialist, Cloud Platforms, Ford Motor Company

——————————

Red Hat Enterprise Linux (RHEL) Roadmap: 20:30 do 21:30 CET

Red Hat Enterprise Linux jest wiodącą na świecie platformą korporacyjną Linux, jednak stale ulepszaną o kolejne innowacje. Jako szkielet dla takich rozwiązań jak Red Hat OpenShift, Red Hat OpenStack i Red Hat Virtualization, RHEL dostarcza niezbędne komponenty, które napędzają rozwój rozwiązań klasy korporacyjnej. Co dalej z RHEL i jak już inteligentny system operacyjny staje się jeszcze bardziej inteligentniejszy?

Paneliści Red Hat:

Stefanie Chiras, vice president and general manager, RHEL
Tim Cramer, vice president, Software Engineering
Gunnar Hellekson, director, product management, Linux and Virtualization

——————————

Wszystkie panele zostaną nagrane i będą dostępne do obejrzenia także po ich odbyciu. Oprócz możliwości zadawania pytań na żywo – dla osób, które nie mogą uczestniczyć w danym panelu – przewidzieliśmy możliwość zadania pytań z wyprzedzeniem. Dedykowany formularz dostępny jest pod tym adresem: https://forms.gle/CSMk8fVao6fWMHE4A

LINK DO REJESTRACJI: https://bit.ly/3a4Ywg5

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING