Bezcenna wiedza i prawie 3000 zł dla każdego przedsiębiorcy

Dodany 06 listopada 2013 przez admin

Ruszyła zakrojona na szeroką skalę akcja „Ekspert Chmury”, w ramach której każdy przedsiębiorca, pracownik oraz student może bezpłatnie zdobyć wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych oraz prowadzenia firmy.

Kurs jest w całości dostępny przez Internet i składa się z jedenastu lekcji, opisujących najważniejsze procesy zachodzące w firmie (m.in. fakturowanie, promocja, obsługa prawna, księgowość, sprzedaż przez Internet, komunikacja z klientami). Autorzy prezentują, jak każdy z tych procesów może zostać uproszczony dzięki zastosowaniu chmury informatycznej.

Po odbyciu kursu uczestnik może przystąpić do krótkiego egzaminu, a po jego zaliczeniu otrzyma imienny certyfikat „Eksperta Chmury”.

Comarch_Ekspert Chmury

Jako liderzy rynku stale podejmujemy wyzwanie, jakim jest edukacja z zakresu cloud computingu. Dzięki atrakcyjnie przygotowanemu kursowi chcemy pokazać przedsiębiorcom, jak chmura informatyczna może pomóc im zautomatyzować powtarzalne procesy i w konsekwencji oszczędzić ich czas – mówi Paweł Regiec, dyrektor sprzedaży iComarch24.

„Ekspert Chmury” to kompendium wiedzy, z której bezpłatnie skorzystać może każdy uczestnik, a na podstawie zdobytych informacji będzie mógł świadomie wprowadzić usprawnienia we własnej firmie.

Organizatorem akcji jest krakowska firma Comarch, która dostarcza wiedzę przy współpracy ze swoimi partnerami (m.in. Availo, Freshmail). Autorzy przygotowali także cały pakiet bezpłatnych usług, które przedsiębiorcy mogą wykorzystać do przetestowania chmury w swojej firmie. Wartość bonusów, które można uzyskać w trakcie kursu, to prawie 3000 zł.

Szczegóły na stronie internetowej: www.Ekspert.iComarch24.pl

Źródło: Comarch

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING