Kategoria | Rozwiązania

XLIntegrator integracja ERP XL z dowolnymi aplikacjami

Dodany 06 maja 2013 przez admin

Poszczególne obszary działalności przedsiębiorstwa są wspomagane przez różnorodne systemy informatyczne, zwykle pochodzące od wielu dostawców. Stworzenie jednolitego środowiska informatycznego możliwe jest jedynie dzięki integracji oprogramowania i systemów. Platforma integracyjna umożliwia połączenie wielu systemów w jeden sprawnie działający organizm.

 

Coraz częściej zdarza się, iż rozwiązania oferowane przez jednego dostawcę nie wystarczą już przedsiębiorstwom. Powstają wówczas problemy związane z rozwojem systemu oraz zatory w procesach logistycznych. Zdarza się również, iż firmy posiadające już wdrożony, przynajmniej jeden system, mają problemy z integracją kolejnego oprogramowania.

 

Integrację systemów ERP to zabieg, mający na celu podniesienie wartości oprogramowania, znajdującego się w przedsiębiorstwie, poprzez połączenie ze sobą przynajmniej dwóch systemów. Prawidłowo przeprowadzona integracja automatyzuje procesy wprowadzania oraz przekazywania danych. Dzięki takiemu zabiegowi, przedsiębiorstwa oszczędzają na zasobach (pieniężnych, ludzkich oraz czasu).

Autorskie rozwiązanie YOSI.PL – XLIntegrator integruje oprogramowanie ERP XL z dowolnymi aplikacjami, niezależnie od technologii w jakiej zostało napisane np. PHP, JAVA itd.

 

Jest to system wymiany informacji pomiędzy aplikacjami zewnętrznymi np. sklepami internetowymi lub systemami innych producentów a systemem ERP XL.  Aplikacja została przygotowana na platformie/NET 3.5 z wykorzystaniem technologii WCF.

 

XL Integrator to platforma pozwalająca w łatwy oraz szybki sposób dostosować obszar wymiennych informacji do potrzeb klienta. Procesy działają za pośrednictwem Web serwisów oraz plików XML w obie strony tj. aplikacja zewnętrzna -> ERP XL, ERP XL -> aplikacja zewnętrzna.

 

Główne korzyści wynikające z zastosowania XLIntegratora to optymalizacja procesów biznesowych, poprzez usprawnienie wymiany informacji pomiędzy istniejącymi systemami oraz poprawa pracy przedsiębiorstwa w dziedzinie zarządzania kontaktami z klientami i integracja oprogramowania z systemami partnerów biznesowych.

 

Więcej informacji  yosi.pl/rozwizania-dedykowane

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING