Kategoria | Rozwiązania

Veeam dołącza do programu HPE Complete

Dodany 30 listopada 2016 przez admin

 Firma Veeam® Software, innowacyjny dostawca rozwiązań, które zapewniają stałą dostępność na potrzeby przedsiębiorstw działających non stop (Availability for the Always-On Enterprise™), poinformowała dziś o przystąpieniu do programu Hewlett Packard Enterprise (HPE) Complete. Produkty Veeam wchodzą do cennika HPE, dzięki czemu klienci mogą kupować kompletne rozwiązania HPE i Veeam bezpośrednio od firmy HPE i jej partnerów. To pozwala im skorzystać z wiodącego w branży rozwiązania do gwarantowania dostępności, umożliwiającego działanie w trybie 24/7/365, teraz, kiedy chmura staje się pierwszoplanową technologią.

Przystąpienie Veeam do programu HPE Complete przyniesie klientom następujące korzyści:

  • Jeden sklep z pełną ofertą — kompletne rozwiązanie HPE i Veeam można zakupić w ramach pojedynczego zamówienia w HPE.
  • Sprawdzone rozwiązanie — dzięki temu, że wzajemna współpraca rozwiązań HPE i Veeam jest gwarantowana i sprawdzona, można być pewnym, że narzędzia Veeam będą stanowić uzupełnienie oferty HPE w dziedzinie serwerów i pamięci masowych.

W ramach programu HPE Complete klienci będą mogli zakupić oprogramowanie Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication oraz Veeam Backup Essentials w wersji Enterprise i Enterprise Plus, zarówno dla środowiska VMware vSphere, jak i Microsoft Hyper-V.

„Veeam łączy z HPE długotrwała relacja i niezmiernie się cieszę, że wzmacniamy ją jeszcze bardziej stając się integralną częścią programu HPE Complete” – mówi Peter McKay, prezes i główny dyrektor operacyjny w Veeam. „Dzięki połączeniu wiodącego w swej klasie rozwiązania Veeam do gwarantowania dostępności z wieloletnim doświadczeniem HPE w zakresie serwerów, pamięci masowych i systemów konwergentnych, umożliwimy klientom prosperowanie w erze cyfrowej transformacji” – dodaje.

Takie połączone rozwiązanie wspiera wizję Veeam dla obecnej doby, w której chmura odgrywa pierwszoplanową rolę – Veeam Availability Platform for the Hybrid Cloud. W tej rzeczywistości firmy aktywnie poszukują rozwiązań skutecznie gwarantujących dostępność oraz spełniających cele poziomu usług (SLO) odnośnie odzyskiwania danych i aplikacji w chmurze hybrydowej. Celem tych poszukiwań jest umożliwienie zwiększenia wydajności, elastyczności i niezawodności w zakresie wszystkich działań prowadzonych przez przedsiębiorstwa.

Zintegrowanie narzędzi Veeam ze zoptymalizowanymi rozwiązaniami HPE 3PAR StoreServ oraz HPE StoreVirtual Storage, w połączeniu z ochroną danych oferowaną przez systemy HPE StoreOnce, pozwala zapewnić niezrównaną dostępność danych i aplikacji. Klienci mogą używać migawek pamięci masowej i korzystać z wiodących w branży możliwości odzyskiwania danych, aby zminimalizować ryzyko ich utraty i wystąpienia przestojów. Jest to przydatne podczas wdrażania spójniejszej strategii tworzenia kopii zapasowych, ich odzyskiwania oraz usuwania skutków awarii. Takie podejście ściśle integruje wykorzystywaną aktualnie przez klientów pamięć masową, sposoby jej zabezpieczania oraz komponenty programowe związane z dostępnością danych. Skutkiem tego jest zmaksymalizowanie czasu nieprzerwanego działania aplikacji, umożliwienie znacznie szybszego odzyskiwania poszczególnych plików i całych maszyn wirtualnych, zwiększenie wydajności informatycznej oraz wyeliminowanie deficytu dostępności, czego wymagają firmy działające non stop.

„Sposób, w jaki użytkownicy wchodzą w interakcje z danymi i aplikacjami nieodwracalnie się zmienił, a próby przyjmowania przez organizacje elastyczniejszych modeli biznesowych wymuszają na producentach konieczność dostosowania się do tych trendów” – dodaje Patrick Osborne, starszy dyrektor ds. zarządzania produktami i marketingiem w dziale Storage Division HPE. „Firma HPE niezmiennie skupia się na dostarczaniu klientom tego, co najlepsze, a dzięki połączeniu naszej oferty z zakresu serwerów i pamięci masowych z produktami Veeam do gwarantowania dostępności dajemy naszym użytkownikom możliwość wdrażania holistycznych rozwiązań. Pozwolą one szybciej rozwijać ich działalność, zwiększać niezawodność, a także radykalnie redukować koszty i zbędną złożoność”.

Źródło: Veeam® Software

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING