SCOTFREE z programem lojalnościowym od TapOn

Dodany 13 lipca 2015 przez admin

Klienci odwiedzający sieć firmowych sklepów SCOTFREE mogą korzystać z programu lojalnościowego i promocji oferowanych za pośrednictwem systemu TapOn. Rozwiązanie jest dostępne w postaci aplikacji na telefony komórkowe oraz jako tradycyjna karta lojalnościowa.

 

Popularna marka SCOTFREE, oferująca odzież w miejskim stylu, nawiązała współpracę z systemem TapOn, który służy do budowania i zarządzania relacjami z klientem. Wszystkie sklepy firmowe SCOTFREE zostały wyposażone w tablety, na których można znaleźć aktualne promocje i oferty specjalne. Wystarczy zbliżyć telefon komórkowy z aplikacją TapOn lub kartę lojalnościową do tabletu, aby naliczyć punkty w programie lojalnościowym lub dokonać ich wymiany na nagrody.

Dzięki TapOn użytkownik otrzymuje na swoją komórkę informacje o nowych promocjach i nagrodach, a także może sam sprawdzać ile punktów zebrał w programie lojalnościowym. Aplikacja pozwala też zdobywać punkty za dodatkowe aktywności, np. polecenie danej usługi w social media, wypełnienie ankiety czy odwiedzenie sklepu firmowego SCOTFREE. Karta lojalnościowa jest dedykowana klientom, którzy preferują rozwiązania tradycyjne i chcą korzystać z podstawowej funkcji TapOn, jaką jest wygodne gromadzenie punktów i wymiana na nagrody.

– TapOn ułatwia nam utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i pozwala na wygodne premiowanie ich aktywności zakupowej. W programie lojalnościowym, który stworzyliśmy przy użyciu systemu uczestniczy już 1500 osób – mówi Joanna Wiśniewska, Ogólnopolski Kierownik Sprzedaży SCOTFREE. Rozwiązanie wdrożyliśmy we wszystkich szesnastu salonach firmowych. W szkoleniu z jego obsługi wzięło udział 60 pracowników – dodaje Wiśniewska.

– TapOn pozwala sprawnie zarządzać komunikacją z klientami w sieci handlowej o dowolnej wielkości – mówi Michał Filipek, twórca TapOn. – System automatycznie szacuje rentowność promocji i umożliwia jej uruchomienie dosłownie w kilka minut. Dysponuje także opcją prowadzenia badań opinii klientów – dodaje Filipek.

Sklepy firmowe SCOTFREE znajdują się w kilkunastu lokalizacjach na terenie całej Polski. Korzystanie z TapOn dla użytkowników końcowych jest darmowe. Aplikacja mobilna jest dostępna na wszystkie telefony z systemami Android, iOS oraz Windows Phone. Tradycyjną kartę lojalnościową można odebrać w każdym sklepie firmowym SCOTFREE.

Źródło: TapOn

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING