Kategoria | Rozwiązania

Nowe rozwiązanie do integracji systemów w ofercie UNIT4 TETA

Dodany 05 kwietnia 2013 przez admin

TETA Integration Server to uniwersalne narzędzie do komunikacji, wymiany danych i modelowania procesów biznesowych, które usprawni, zintegruje i znacząco rozszerzy możliwości istniejących w firmie systemów.

Wrocławski producent systemów informatycznych stworzył unikalne na rynku narzędzie TETA Integration Server, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii Microsoft spaja i dopasowuje do siebie dowolne systemy (nie tylko z portfolio produktów firmy UNIT4 TETA), umożliwiając im wzajemną komunikację i wymianę danych.

TETA Integration Server zawiera w sobie, opracowane przez specjalistów UNIT4 TETA, nowatorskie mechanizmy, które czynią z niego potężne i uniwersalne narzędzie m.in. elastyczny mechanizm transformacji danych, system wysyłki maili i wiadomości sms, mechanizm obsługi własnych i zewnętrznych zdarzeń biznesowych, monitorowanie folderów serwera oraz zintegrowany z całością najnowszy Microsoft Windows Workflow Foundation, w który wkomponowane zostały wszystkie mechanizmy integracji.

Wykorzystując TETA Integration Server można przesyłać dane między dowolnymi systemami w każdym współczesnym formacie, wykorzystując do tego celu bezpośrednie połączenia do baz danych, pliki tekstowe, arkusze programu Microsoft Excel, pliki XML, stosować transformaty XSLT, połączenia do serwerów FTP, czy serwisy usług WCF (WebServices).

Narzędzie może posłużyć nie tylko do szeroko rozumianej integracji aplikacji z innymi systemami, ale również do rozszerzenia funkcjonalność istniejącego już systemu o obsługę diagramów workflow. Dla przykładu, można zintegrować ze sobą dwa różne systemy ERP, z których jeden obsługuje finanse, a drugi część handlową, z jeszcze innym systemem typu e-commerce, obsługującym kanał dostępu do obu systemów przez sieć WEB. Dzięki TETA Integration Server zdarzenie dodania nowego kontrahenta w systemie e-commerce, może spowodować automatyczne uzupełnienie danych w części handlowej i księgowej systemów ERP.

Niewątpliwą zaletą TETA Integration Server, jest możliwość rozszerzanie jego funkcjonalności poprzez system wtyczek, tworzonych przez dowolne inne firmy, które mogą dostosować produkt nawet do bardzo specyficznych potrzeb. Możliwy obszar zastosowania TETA Integration Server nie ogranicza się jedynie do innych aplikacji, ale można go rozszerzyć na urządzenia np. kamery, czytniki kodów, siłowniki, czujniki ruchu, mierniki temperatury, czytniki kodów kreskowych i wiele innych, tak aby serwer mógł pozyskiwać dane z tych urządzeń, sterować nimi i reagować na ich stan.

Źródło: www.unit4teta.pl

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING