Komputronik.pl w menu Szybkiego Wybierania przeglądarki Vivaldi

Dodany 28 listopada 2016 przez admin

Vivaldi to jedna z  najbardziej innowacyjnych przeglądarek dostępnych na rynku. Zgodnie z filozofią „Przeglądarka dla naszych przyjaciół” oraz możliwościami dostosowywania do potrzeb i wymagań użytkowników Vivaldi robi kolejny krok. W menu Szybkiego Wybierania polskiej wersji językowej pojawia się pierwszy polski podmiot, sklep internetowy komputronik.pl

W menu Szybkiego Wybierania przeglądarki Vivaldi użytkownicy mają  domyślnie zaproponowane najpopularniejsze globalne serwisy i strony, takie jak np. Booking.com, Airbnb, CNN, Reuters, TechCrunch oraz wiele innych. Każdy z użytkowników tworzy oczywiście własną listę zgodnie z zainteresowaniami czy potrzebami zawodowymi. W wersji 1.5  przeglądarki Vivaldi po raz pierwszy w historii menu Szybkiego Wybierania pojawia się polski podmiot,  jest nim sklep internetowy firmy Komputronik.

Zależy nam, aby Vivaldi w jak największym stopniu dostosowywał się do potrzeb naszych użytkowników. I to właśnie polscy użytkownicy wyszli z inicjatywą, aby  zaprosić do menu Szybkiego Wybierania lokalną firmę, Komputronik. Jestem przekonany, że w kolejnych wersjach Vivaldi zobaczymy następne polskie podmioty np. sklepy internetowe, portale informacyjne, strony związane z podróżami i wypoczynkiem. Jesteśmy otwarci na współpracę, ale przede wszystkim na głosy naszej społeczności – mówi Jon von Tetzchner, CEO Vivaldi Technologies.

Każda firma, która jest potencjalnie zainteresowana, aby znaleźć się w menu Szybkiego Wybierania jest starannie weryfikowana pod kątem oferty oraz zaspokojenia potrzeb użytkowników (np. zawartość merytoryczna serwisu, obsługa klienta itd.). Vivaldi to przeglądarka skierowana do użytkowników aktywnie użytkujących internet, bardzo wymagających i innowacyjnych, a więc strony/serwisy, które są  w menu Szybkiego Wybierania, muszą również spełniać te wymagania.

Komputronik to notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie największy w Polsce sklep internetowy z elektroniką użytkową, działający na rynku od 20 lat, szczycący się wieloma wyróżnieniami i nagrodami, takimi jak: złoty Laur Konsumenta 2016, złoty medal konkursu European Business Awards czy Gwiazdą Jakości Obsługi 2015 przyznaną podczas VIII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Komputronik to firma promująca  i oferująca innowacyjne produkty, otwarta na potrzeby klientów, czyli taka, której usługami mogą być zainteresowani użytkownicy Vivaldiego – dlatego znalazła się w menu Szybkiego Wybierania w polskiej wersji językowej przeglądarki – dodaje Jon von Tetzchner.

Źródło: Vivaldi Technologies

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING