IT dla biznesu – innowacyjna platforma zakupowa GlobProc

Dodany 18 grudnia 2014 przez admin

Firma GlobProc na zorganizowanej w Krakowie konferencji przedstawiła innowacyjną platformę internetową dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Możliwości platformy zakupowej GlobProc opartej na systemie e-Procurement, zaprezentowali przedstawiciele firmy Jacek Rakoczy i Maciej Pluta. Na konferencji, która odbyła się 12 grudnia w Krakowie przedstawili możliwości innowacyjnej e-usługi, stwarzającej nowe szanse dla małych i średnich przedsiębiorstw. GlobProc wprowadza je w świat najnowszych technologii.

GlobProc to profesjonalne zarządzanie zakupami operacyjnymi. System porządkuje i ujednolica proces zakupowy oraz proces obsługi zamówień. Obecni na konferencji przedstawiciele przedsiębiorców, inwestorów Business Angels oraz klastrów technologicznych, dowiedzieli się w jaki sposób firmy mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań IT i jak wpływają one na ich funkcjonowanie.

Użytkownikiem platformy może zostać każda firma, która dokonała rejestracji na stronie www.glob-proc.pl. Tam też znajduje się regulamin i szczegółowy opis funkcjonalności systemu. Zarządzając kontem firmowym można definiować proces przetwarzania zakupu operacyjnego – od zgłoszenia zapotrzebowania, poprzez jego weryfikację budżetową i merytoryczną, aż po wysłanie zamówienia do systemu dostawcy.

Zorganizowana konferencja była elementem realizowanego przez firmę projektu w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, współfinansowanego przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Źródło: GlobProc

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING