Kategoria | Mobilne

Tagi | ,

Ubezpieczenie podróżne UNIQA w aplikacji SkyCash

Dodany 16 lipca 2016 przez admin

UNIQA w Polsce rozpoczęła współpracę ze SkyCash. Od czwartku w aplikacji dostępne jest ubezpieczenie turystyczne „Radość odkrywania”. Użytkownicy aplikacji w wygodny i szybki sposób mogą wybrać jeden z trzech pakietów ubezpieczenia dostosowanych do charakteru wyjazdu.

SkyCash to system płatności na smartfony. Poza opłatami za miejsca parkingowe (ponad 90 proc. wszystkich stref płatnego parkowania w kraju) pozwala m.in. na kupowanie biletów komunikacji miejskiej, biletów kolejowych przewoźników, których łączny udział w rynku pod względem liczby obsługiwanych pasażerów wynosi ok. 90 proc. oraz biletów do kina czy też wypłacanie gotówki z bankomatu.

Bardzo nas cieszy rozpoczęcie współpracy ze SkyCash. Wspólnie możemy zaoferować klientom wygodny i szybki sposób zakupu ubezpieczenia w rozwiązaniu mobilnym, poprzez aplikację SkyCash. Z każdego miejsca na świecie i o każdej porze użytkownicy aplikacji mogą kupić ubezpieczenie turystyczne UNIQA. I do tego jest to w pełni bezpieczna transakcja – mówi Andrzej Jarczyk, prezes spółek UNIQA w Polsce.

Aktualnie z aplikacji SkyCash korzysta 1,2 mln użytkowników.

– Możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego przez aplikację na smartfony to ogromna wygoda, a zarazem doskonałe uzupełnienie naszej bogatej oferty biletowej – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash. – Korzystanie z usługi jest bardzo intuicyjne. Polisę można wykupić w ciągu kilkunastu sekund, nawet tuż przed samą podróżą – dodaje.

W aplikacji SkyCash pojawiła się nowa ikona Ubezpieczenia turystyczne. Po kliknięciu w nią użytkownik otrzyma do wyboru trzy proste pakiety: turystyczny, sportowy, który uwzględnia uprawianie sportów wyczynowych i ekstremalnych, oraz związany z wyjazdem do pracy. Po wyborze pakietu klient określa liczbę osób do ubezpieczenia (np. rodzinę, znajomych), wskazuje zakres terytorialny wyjazdu (Europa lub cały świat) i podaje jego daty. Możliwy jest zakup ubezpieczenia już na jeden dzień za składkę wynoszącą zaledwie kilka złotych. Użytkownik SkyCash ma do wyboru ofertę podstawową oraz rekomendowaną, w której do kosztów leczenia za granicą dołączone jest NNW i OC. Zdecydowana większość klientów UNIQA, którzy w tym roku kupili ubezpieczenie „Radość odkrywania”, do ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą dokupiła właśnie NNW oraz OC. Ponad 80 proc. polis podróżniczych zawieranych jest na okres do 2 tygodni.

W najbliższym czasie wspólnie ze SkyCash rozszerzymy ofertę ubezpieczeniową dla użytkowników aplikacji.  Za wcześnie jeszcze na więcej szczegółów – dodaje Andrzej Jarczyk.

W projekt jest zaangażowana spółka I-Direct Ubezpieczenia, specjalizująca się w dostarczaniu produktów ubezpieczeniowych dla mobilnych kanałów sprzedaży.

Źródło: SkyCash

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING