Wypłyń ze swoim biznesem na globalne wody! Trwają zapisy na infoShare Startup Zone

Dodany 07 marca 2016 przez admin

Ponad 5 tysięcy uczestników, czołowi inwestorzy i eksperci zobaczą w akcji startupy walczące w Startup Contest o 1 milion Euro z puli inwestycji podczas majowego infoShare Startup Zone organizowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Fundację infoShare. Do 6 kwietnia trwają zgłoszenia do największego wydarzenia dla innowacyjnych firm w Europie Środkowo-Wschodniej!

infoShare Startup Zone to miejsce na promocję swojego biznesu i rozmowy z potencjalnymi inwestorami. Strefa jest częścią konferencji infoShare odbywającej się w Gdańsku w dniach 18-20 maja. Składa się z: konkursu dla firm – Startup Contest, Speed datingu firm z inwestorami, strefy wystawienniczej Startup Expo i Startup Stage – sceny, na której wystąpią eksperci z całego świata.

W zeszłym roku do Startup Contest zgłosiło się prawie 160 projektów z niemal 20 krajów i 5 kontynentów, między innymi z państw, takich jak: Węgry, Litwa, Hiszpania, Ukraina, Wielka Brytania, Republika Kosowa czy Albania. W tym rok organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby zgłoszeń. Do 15 marca startupy mogą skorzystać ze zniżkowych biletów tzw. „early bird tickets”, dlatego nie warto zwlekać ze zgłoszeniem się do Startup Zone!

Zalety infoShare Startup Zone wskazują światowi eksperci w środowisku startupowym:

– Udział w infoShare Startup Contest jest świetnym sposobem na przykucie uwagi mediów i inwestorów. W ten sposób twój biznes uzyska potrzebny rozgłos. Nawet jeśli nie wygra, twórcy zdobywają doświadczenie w trakcie pitchingu przed publicznością. Każde wystąpienie pozwala zmienić i polepszyć następną prezentację – przekonuje Cathy White, mentorka programu akceleracyjnego Starter Rocket, na co dzień wspierająca startupy w brytyjskim funduszu Seedcamp.

– Oprócz udziału w konkursie czy w Startup Expo firmy będą mieć okazję do wysłuchania światowych przedstawicieli z branży startupowej. Na Startup Stage w gdańskim Amber Expo wystąpi m.in. Joerg Rheinboldt – CEO Axel Springer Plug&Play Accelerator w Berlinie, a także mentor Starter Rocket – mówi Magdalena Smolak z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Zgłoszenia na infoShare Startup Zone potrwają do 6 kwietnia 2016 roku. Do 15 marca firmy mogą skorzystać z tzw. „early bird tickets”. Szczegółowe informacje i rejestracja znajdują się na stronie: https://infoshare.pl/startup-zone/

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING