UNIT4 TETA na konferencji HR Tech Summit

Dodany 02 kwietnia 2014 przez admin

15 kwietnia 2014r. – warto tę datę zapisać w kalendarzach. Wówczas, w warszawskiej Kinotece odbędzie się konferencja HR Tech Summit, podczas której będzie można zapoznać się z technologiami dedykowanymi dla firmy, a w szczególności dla działów HR. Swoje najnowsze rozwiązania zaprezentuje również UNIT4 TETA, w formie dwóch dynamicznych prezentacji.

 Branża HR zgodnie uznała, że jednym z głównych trendów branży HR na rok 2014 będzie szersze wykorzystanie technologii, dlatego HR Tech Summit będzie niepowtarzalną okazją, aby swobodnie zapoznać się z rozwiązaniami poświęconymi zarządzaniu zasobami ludzkimi, wymienić się doświadczeniami z prelegentami, a także poznać zdanie ekspertów uczestniczących w panelach dyskusyjnych.

 “Strategia w działaniach HR powinna odgrywać coraz ważniejszą rolę w działalności organizacji, dlatego potrzebne są rozwiązania ułatwiające zarzadzanie procesami strategicznego HR.” – mówi Krzysztof Sołowski z UNIT4 TETA – “Jako partner konferencji HR Summit będziemy starali się zwrócić uwagę na potrzebę, a wręcz konieczność integrowania obszarów miękkiego i twardego HR-u za pomocą portali samoobsługowych.”

 Podczas całodniowej konferencji, w trzech salach kinowych Kinoteki – mieszczącej się w Pałacu Kultury i Nauki – polscy i zagraniczni dostawcy technologii będą m.in. prezentować najnowsze produkty czy opisywać przykłady zakończonych sukcesem wdrożeń. Uczestnicy nie tylko będą przyglądać się rozwiązaniom, ale także będą mogli je bezpośrednio testować.

 Automatyzacja pracy działu HR przynosi nie tylko usprawnienie procesów, ale i wymierne korzyści finansowe dla całej firmy, pozwalając oszczędzić nawet 62 godziny pracy w miesiącu. Szybkie raportowanie umożliwi skrócenie czasu wykonywania jednego zadania z 3 godzin do 15 minut, a obieg dokumentów może doprowadzić do oszczędności rzędu 200 000 zł rocznie. Takie są doświadczenia klientów, korzystających z jednorodnej, zintegrowanej platformy do zarządzania TETA HR (dawniej TETA Personel).

 Opis wystąpienia Krzysztofa Sołowskiego oraz pełny program konferencji można znaleźć na stronie: http://www.hrtech.pl/

Źródło: UNIT4 TETA

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING