Rusza cykl spotkań z ekspertami Biznes Trendy 2016

Dodany 16 października 2016 przez admin

Rusza kolejna edycja projektu Biznes Trendy. Soneta, producent oprogramowania enova365 zaprasza na cykl śniadań biznesowych w 6 miastach w Polsce przeznaczony dla kadry zarządzającej polskich firm.

Uczestnicy projektu Biznes Trendy otrzymują bezpłatnie wiedzę o najnowszych trendach rynkowych, rozwiązaniach branżowych i technologicznych podczas spotkań służących wymianie doświadczeń oraz na blogu biznesowym www.biznestrendy.eu.

W ubiegłym roku we współpracy z Microsoft i Intel została zorganizowana I edycja cyklu śniadań biznesowych Akademii Biznes Trendy. W spotkaniach w Gdyni, Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu oraz gali finałowej w Warszawie udział wzięło ponad 700 osób. Zwieńczeniem projektu było wydanie publikacji Trendbook 2016, opisującej najważniejsze trendy i technologie w biznesie.

Korzystając z tych doświadczeń, firma Soneta uruchamia nowy cykl bezpłatnych śniadań biznesowych Biznes Trendy 2016 oferując dostęp do eksperckiej wiedzy branżowej, biznesowej i technologicznej. W okresie od  25 października do 29 listopada odbędą się spotkania w Poznaniu (25.X), Łodzi (27.X), Bielsku-Białej (8.XI), Warszawie (16.XI), Bydgoszczy (24.XI) i Krakowie (29.XI). W spotkaniach wezmą udział eksperci branżowi i konsultanci biznesowi m.in. Waldemar Osmólski – kierownik Centrum Wiedzy Logistycznej w Instytucie Logistyki i Magazynowania, Katarzyna Twarowska – trenerka biznesu, ekspert TVP, wcześniej dyrektor audytu w Ernst&Young, Adam Kowalik – niezależny ekspert ds. wywiadu biznesowego i zarządzania wiedzą, Michał Sadowski – przedsiębiorca startupowy, prezes Brand24, Sławomir Lachowski – ekonomista i menadżer, twórca mBank, MultiBank oraz FMBank.

Podczas spotkań wybrani autoryzowani partnerzy Soneta zaprezentują najciekawsze cases studies skutecznych wdrożeń IT  w przedsiębiorstwach z różnych branż – od produkcji po media oraz różnej wielkości – od startupów po duże organizacje. O swoich doświadczeniach opowiedzą przedstawiciele firm Boehlerit Polska, ZPChr Texpol Sp. z o. o, ZPM Hańderek Sp.j., Grupa Tobi, iTaxi.pl Sp. z o.o, „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A., Grupa COLOREX.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Aby przystąpić do programu należy się zarejestrować na www.biznestrendy.eu/konferencje.

Źródło: Soneta

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING