Kategoria | Konferencje

Pierwsza edycja Poland IT Meeting już za nami

Dodany 29 września 2015 przez admin

Wrocław na dwa dni stał się polską stolicą branży informatycznej. W dniach 24 oraz 25 września ponad 100 specjalistów branży IT z całej Europy spotkało się na w stolicy Dolnego Śląska na pierwszej edycji wydarzenia Poland IT Meeting. Pionierska forma wydarzenia, skupiająca się wokół idei networkingu i budowania relacji, okazała się prawdziwym sukcesem. Pozwoli to, by Poland IT Meeting na stałe wpisało się w kalendarz imprez IT w Europie i Polsce.

Pierwsza edycja spotkania miała miejsce w największym centrum biznesowo-konferencyjnym, hotelu Haston we Wrocławiu. Wydarzenie zgromadziło ponad 100 przedstawicieli największych firm informatycznych z całej Europy. Uczestnicy wydarzenia odbyli kilkanaście indywidualnych spotkań biznesowych z dotychczasowymi oraz potencjalnymi Partnerami Biznesowymi. Przy pomocy spersonalizowanej aplikacji, mogli oni sami zaplanować kalendarz spotkań, zdecydować, z którymi przedstawicielami firm chcą przeprowadzić rozmowy, a jednocześnie zmaksymalizować efektywność spędzonego czasu.

Po zakończeniu części formalnej spotkania, uczestnicy mieli okazję spotkać się na uroczystej kolacji uświetnionej występem grupy Multivisual, która zaprezentowała spektakularne show przy użyciu laserów oraz innych rekwizytów multimedialnych. Uczestnicy odwiedzili też wrocławski klub muzyczny oraz odbyli spacer po historycznej części Wrocławia.

Rafał Wójcicki, organizator wydarzenia komentuje: „Po blisko rocznych przygotowaniach, wydarzenie okazało się niebywałym sukcesem. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od Partnerów, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Jestem przekonany, że uczestnicy wydarzenia nawiązali mnóstwo owocnych relacji, które przełożą się realnie na ich sytuację biznesową. Już teraz rozpoczynamy przygotowania do przyszłorocznej edycji, na której spodziewamy się co najmniej 200 uczestników. Naszym celem jest, aby Poland IT Meeting stało się największą imprezą tego typu w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Pierwsza edycja była dla nas wyzwaniem, by zbudować zaufanie pośród naszych odbiorców i przekonać ich do samej idei. Teraz musimy sprostać oczekiwaniom na kolejne edycje, wyciągnąć wnioski i ulepszyć formułę.”

Więcej informacji o tegorocznej edycji wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: www.polanditmeeting.com. Tam również pojawiać się będą aktualizacje odnośnie edycji przyszłorocznej.

Organizatorem Poland IT Meeting jest agencja GutPR.

Źródło: GutPR

Podziel się: Podziel się z innymi za pomocą portali społecznościowych.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Wykop
  • Print

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz

Zdjęcia z naszego Flickr'a

Zobacz więcej zdjęć

POWIĄZANE STRONY

ELASTYCZNY WEB HOSTING